Uygun fiyatlı monitör önerisi

Ados27

Femtopat
Daha fazla  
Fiyat performans odaklı bir monitör arıyorum. Bütçem kısıtlı o yüzden en uygun ve işimi oyunlarda görecek bir monitör olsun yeter.

Ne tür özellikler arıyorsunuz? Bütçeniz nedir?

Açıkçası özellikler hakkında herhangi bir bilgim yok buna sadece şöyle cevap verebilirim gözümü yormasın, ekran kalitesi mükemmel değil ama iyi olsun. Bütçem ise 1000 lira civarı belki biraz da aşabilirim.

Açıkçası özellikler hakkında herhangi bir bilgim yok buna sadece şöyle cevap verebilirim gözümü yormasın, ekran kalitesi mükemmel değil ama iyi olsun. Bütçem ise 1000 lira civarı belki biraz da aşabilirim.
Hocam bu fiyata fiyat performans hiç monitör yok. Belki 2. El bakarak kurtarabilirsin.

Peki bütçemin haricinde bildiğiniz F/P ürün nedir?

1000 TL'ye bir tek bunu bulabildim. https://www.ciceksepeti.com/samsung...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.71.6

Peki bütçemin haricinde bildiğiniz F/P ürün nedir?

Teşekkürler hocam benim sistem toplamam hayal olacak gibi. Yeni yeni bu işlere girişiyorum fiyatlar inanılmaz yüksek.
Haklısınız fiyatlar zamanla yarışıyor. Bu zamanda bilgisayar toplamak hayalden öte gibi alabilirseniz hazır sistem alın. En olur yol hazır sistem.

Hocam bu bütçeyi aşmaktan fazla sanki 144 Hz önemli bir özellik fakat o bütçede 75 Hz önerilmeli yani.

Hocam bunları buldum bütçenize göre bence fena değil.
1. seçenek
2. seçenek
3. seçenek

Seçenekler bunlar eğer hoşunuza gitmediyse indirim kovalamaktan başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı