Uygun fiyatlı SSD önerisi

Bütçeyi biraz arttırabilirsen bunu al.
Peki 1TB hdd ile birlikte bunu kullanabilir miyim?

Okuma hızlarına göre tercihte bulunuyoruz galiba bu durumda Samsung daha mı alınabilir?

İkisi de alınmamalı.
500GB için Ultra 3D alabilirsiniz.

250GB yeter ise:

Tabii uygun fiyatlı isteniyorsa Apacer Panther veya Patriot Burst 240GB için iş görür.
Yine de bütçe artabilecekse Ultra 3D 250GB almak daha iyi olur. Özellikle Windows SSD'ye kurulacaksa.

İkisi de alınmamalı.
500GB için Ultra 3D alabilirsiniz.

250GB yeter ise:
Öneriniz için teşekkür ederim fakat önerilerinizi neye göre yaptığınız konusunda beni aydınlatabilirseniz konuyu daha uzatmadan karar verebilirim. Neye göre alınmamalı/alınmalı bir ssd?

Öneriniz için teşekkür ederim fakat önerilerinizi neye göre yaptığınız konusunda beni aydınlatabilirseniz konuyu daha uzatmadan karar verebilirim. Neye göre alınmamalı/alınmalı bir ssd?

İlki fazla pahalı ve benzer fiyata kaliteli M.2 NVMe SSD'ler alabilirken SATA hızlarında debelenmek mantıksız.
İkincisinin 480GB'ı fiyatını hak etmiyor.
Sebebi ise SSD'de DRAM bulunmaması. ''bütçe dostu'' bir SSD olması. Apacer Panther AS340, Patriot Burst ve Gigabyte modelleriyle benzer.
WD Blue, Ultra 3D ve MX500 gibi modeller daha üst seviye. Ultra 3D çok güzel fiyatlara satılıyor, önermemin nedeni de o.

İlki fazla pahalı ve benzer fiyata kaliteli M.2 NVMe SSD'ler alabilirken SATA hızlarında debelenmek mantıksız.
İkincisinin 480GB'ı fiyatını hak etmiyor.
Sebebi ise SSD'de DRAM bulunmaması. ''bütçe dostu'' bir SSD olması. Apacer Panther AS340, Patriot Burst ve Gigabyte modelleriyle benzer.
WD Blue, Ultra 3D ve MX500 gibi modeller daha üst seviye. Ultra 3D çok güzel fiyatlara satılıyor, önermemin nedeni de o.
Yardımın için teşekkür ederim dostum.

Bu modeli 250GB olarak alıp windowsu falan kursam 1tb hdd ile yeterli olur mu?

Bana yeterli olurdu, nasıl kullanacağına bağlı.

Yanında zaten 1 TB HDD varmış. Eğer 4K video editi yapmayacaksanız bir zahmet yetsin değil mi? 😁

Geri
Yukarı