Uygun fiyatlı SSD önerisi

601.912hmet

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 (Silverstone Kr-03)
Gigabyte Aorus GTX 1080Ti Xtreme
G.Skill Ripjaws V 16+16 3600
MSI B550M PRO-VDH WiFi
Samsung 860 Evo 500 GB SATA 3
Samsung 970 Evo Plus 1 TB NVMe
Thermaltake Smart 700W RGB 80+
Lian Li Lancool 205M Mesh (+2 Aerocool 120 ARGB)

1. Samsung Odyssey G3 27" 165Hz
2. Philips 192E 19.2" 60hz 768p

Logitech Extreme 3D Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.
Olabildiğince ucuz 240 GB SSD'ye ihtiyacım var. HDD'nin helvasını yedik dün, ama mümkünse uzun ömürlü öneriler olsun, öyle James Donkey falan olmasın.
Teşekkürler.

Merhabalar.
Olabildiğince ucuz 240 GB SSD'ye ihtiyacım var. HDD'nin helvasını yedik dün, ama mümkünse uzun ömürlü öneriler olsun, öyle James Donkey falan olmasın.
Teşekkürler.
Hocam şu james donkey neden kısa ömürlü veya kötü olarak geçiyor? Ben donanım arşivinden 240 GB SSD videosunu izledim gayette güzel bir SSD. ( benim düşüncem )

Hocam piyasaya bakın, zaten çok farklı seriler veya üreticiler yok. Kingston veya Toshiba alabilirsiniz, çok düşünmeye gerek yok dediğim gibi farklı üreticiler yok çünkü. Uzun ömür istiyorsanız Samsung'a bakabilirsiniz. Ucuz olarak James Donkey önerebilirim ama onu da istemiyorsunuz.

SanDisk kaliteli bir markadır, içinizde bir şüphe varsa marka ve ürün hakkında biraz araştırma yapabilirsiniz.

Hocam şu james donkey neden kısa ömürlü veya kötü olarak geçiyor? Ben donanım arşivinden 240 GB SSD videosunu izledim gayette güzel bir SSD. ( benim düşüncem )
Kısa zamanda performansı düşüyor. Normal olarak ömrü kısalıyor. Uzun ömürlü bir SSD istiyorsanız Samsung SSD bakabilirsiniz.

Bence bir ürünün kalitelitesini, tavsiyesini soracaksan forumlardan arayacaksın cevabını yani gerçek kullanıcıdan. Hiçbir zaman youtubedeki inceleme videolarına sabit kalma hele hele donanım arşivi gibi isim yapmış kanallardan. Çünkü bir çoğuna sponsor olunduğu için ister istemez övmek durumunda kalıyorlar.

Hocam piyasaya bakın, zaten çok farklı seriler veya üreticiler yok. Kingston veya Toshiba alabilirsiniz, çok düşünmeye gerek yok dediğim gibi farklı üreticiler yok çünkü. Uzun ömür istiyorsanız Samsung'a bakabilirsiniz. Ucuz olarak James Donkey önerebilirim ama onu da istemiyorsunuz.

Toshiba kronik sorunlu modellere sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı