Uygun fiyatlı SSD önerisi

Mehmet Can

Decapat
Arkadaşlar en fazla 150-180 TL arası bütçeyle fiyat performans ve kronik sorunları olmayan SSD önerebilir misiniz?
İşim nedeniyle kampanyaları vs takip edemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Sağlık sorunları olduğu söyleniyor.

O ürün kronik sorunlu diye biliyorum.

O fiyattaki SSD ömürleri kısa olur diye düşünüyorum. Samsung 860 Evo 250 GB öneriyorum. 400 TL'ye yakın ama 150 TBW ve 5 yıl garantisiyle ( Samsung sitesinde yazıyor, mağazaları bilmiyorum) diğer SSD'lere nazaran sizi uzun süreler idare edecektir. Fiyatı 380-400 TL aralığındadır.
Arkadaşlar en fazla 150-180 TL arası bütçeyle fiyat performans ve kronik sorunları olmayan SSD önerebilir misiniz?

@Silinen üye

Konu sahibinin yazdığını gördüm, zaten diğer arkadaşlar önerilerde bulunmuşlar. Ben alternatif öneri de bulundum. Eğer arkadaş bütçesini zorlayabiliyorsa çok daha uzun ömürlü bir SSD'dir.

İşim nedeniyle kampanyaları vs takip edemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
240 GB versiyonu 253 TL bütçe artarsa 240 GB olanı öneririm. WD firması 3 yıl garanti veriyor diye biliyorum.

Patriot Burst ve Kingston HyperX Fury 120 GB önerim olacaktır.

WD Green bizim okulun akıllı tahtalarında kullanılıyor. Basit bir işlemde bile 50 derecelere varan sıcaklıklarda çalıştığına rastladım. Buna dair birkaç konu daha gördüm, bu yüzden önermem.

Kingston A400'de ise sağlık sorunları olduğuna dair konular açılmaya başlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı