Uygun fiyatlı SteelSeries set önerisi

Siz memnun musunuz 5'den?
Ben ciddi anlamda memnunum. Yakın zamanda Arctis 7+ modeline geçmek istiyordum fakat şimdi geçmeme kararı aldım. Mikrofonları kağıt üzerinde aynı gözükse bile testlere bakarsanız arada fark bulunuyor. Kablosuz kulaklıkların kötü tarafları diyelim. Fakat SteelSeries'in sonar adında yeni bir programı bulunuyor bunu kullanarak çok detaylı ses ayarları yapabiliyorsunuz.

Ben ciddi anlamda memnunum. Yakın zamanda Arctis 7+ modeline geçmek istiyordum fakat şimdi geçmeme kararı aldım. Mikrofonları kağıt üzerinde aynı gözükse bile testlere bakarsanız arada fark bulunuyor. Kablosuz kulaklıkların kötü tarafları diyelim. Fakat SteelSeries'in sonar adında yeni bir programı bulunuyor bunu kullanarak çok detaylı ses ayarları yapabiliyorsunuz.
Asus diğer ürünler nasıl acaba hocam? Pişmanlığınız var mı?

ASUS diğer ürünler nasıl acaba hocam? Pişmanlığınız var mı?
Mouse bana hediye gelmişti o yüzden kullanıyorum normalde tercih edeceğim bir mouse olmazdı muhtemelen çünkü piyasada daha iyileri var diye biliyorum. Yine de pişman değilim bir sıkıntısını görmedim ben alalı uzun zaman oldu hala sorunsuz çalışıyor. Sadece uzun kullanımdan ötürü yan taraftaki kauçuk bölüm erimeye başladı. Yakın zamanda Razer Viper Ultimate veya Razer Basilisk Ultimate modellerinden birine geçmeyi düşünüyorum.

Klavyeyi 2-3 yıl önce kendim vatandan 700 liraya almıştım. Hem multimedya kontrolleri hem de sessiz olması için red switch istiyordum. Bilgisayarımın birçok parçası Aura Sync uyumlu olduğu için ASUS bir klavye tercih etmek istedim. Muhtemelen 1-2 yıl daha değiştirmem klavyeden oldukça memnunum. Hatta ASUS ROG STRIX Flare II çıkmış diye gördüm Türkiye'ye geldiğinde çok pahalı olmazsa ve güzel bir alternatif bulamazsam ona bile geçebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı