Uygun fiyatta TKL veya %60 klavye önerisi

Bütçe
900

Cubickin

Femtopat
Daha fazla  
Bu konu hakkında bayağı bir araştırma yaptım fakat istediğimi bulamadım. Gamepower Warlock compact klavyesini almayı düşünüyordum fakat bazıları kronik sorunlarının olduğunu belirtmiş bazıları da 2021 modeliyle bu sorunlarının giderildiğinden bahsetmiş. Ajazz AK33 klavyesinde takılı kaldım şu an sizin fikirleriniz nelerdir acaba? Red switch veya Black switch olursa sevinirim.

Bu konu hakkında bayağı bir araştırma yaptım fakat istediğimi bulamadım. Gamepower Warlock compact klavyesini almayı düşünüyordum fakat bazıları kronik sorunlarının olduğunu belirtmiş bazıları da 2021 modeliyle bu sorunlarının giderildiğinden bahsetmiş. Ajazz AK33 klavyesinde takılı kaldım şu an sizin fikirleriniz nelerdir? Acaba? Red Switch veya Black Switch olursa sevinirim.

Redragon Usas K553 RGB Blue Switch Türkçe Q Mekanik Oyuncu Klavyesi 1 sene önce 480TL'ye aldım 1 senedir kullanıyorum acayip memnunum hiçbir sorunu yok sadece boşluk tuşundan yay sesi geliyor basarken o kadar.

Bütçenizi aşarsanız İtopya'da Corsair K68 var fiyatına göre çok iyi.
Şimdi fark ettim konuyla alakasız ama Technopat'ta 2.yılımı tamamlamışım :D

Forumlarda hep Redragon görüyorum. Bu kadar yaygın olmasının sebebi nedir acaba? İlerde tuş basmaması gibi sorunlarla karşılaşabilirmiyim?

Şu an Rampage marka Bluetooth bir klavye kullanıyorum. Şu an bana sorun yaratmadı ve hissiyatı güzel. Farklı Switch'li modelleride mevcut ben mavi Switch'li kullandım. Satın aldığım bağlantı ekteki link. Normalde ekipmanlarıma çok yüksek ücretler ödeyen biri olarak ilk defa ucuz yollu böyle bir klavye kullanıyorum ve ucuz olmasına rağmen kaliteli bir hissiyat aldım.

Şu an Rampage marka Bluetooth bir klavye kullanıyorum. Şu an bana sorun yaratmadı ve hissiyatı güzel. Farklı Switch'li modelleride mevcut ben mavi Switch'li kullandım. Satın aldığım bağlantı ekteki link. Normalde ekipmanlarıma çok yüksek ücretler ödeyen biri olarak ilk defa ucuz yollu böyle bir klavye kullanıyorum ve ucuz olmasına rağmen kaliteli bir hissiyat aldım.
Rampage marka bende https://www.hepsiburada.com/rampage...ch-us-gaming-oyuncu-klavyesi-p-HBCV000023QL2D bu klavyeyi buldum. Fakat çoğu kişi dandik marka, hemen bozulur vs. gibi şeyler söylediği ne yapacağımı bilemedim.

Rampage marka bende https://www.hepsiburada.com/rampage...ch-us-gaming-oyuncu-klavyesi-p-HBCV000023QL2D bu klavyeyi buldum. Fakat çoğu kişi dandik marka, hemen bozulur vs. gibi şeyler söylediği ne yapacağımı bilemedim.

Rampage'in alt segment bir dünya ürünü var. Malzeme kalitesi düşük olanlar dedikleri gibi çabucak bozuluyor fakat bende bulunan eski Rampage klavyemi o kadar haşin kullanan kardeşim bile bozamadıysa bozulması zor olan ürünleride var diyebilirim. Kesinlikle her klavyesi iyi değil fakat bu klavyeden memnunum. Sorun yaşamazsınız. Rampage'in kulaklıklarında bile özel serilerde kalite hissediliyor. Özel serilerden örnek olarak Miracle X-1 ya da SN-RW3 gibi kulaklıklar efsane ses kalitesi veren oyuncu kulaklıkları. Birçok Rampage ürünü denedim ve çok nadir ürünleri başarılı. Paylaştığınız klavyede de sorun yaşamayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı