Uygun Steam Key Satan Siteler

MetinTinaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar...
Steam müdavimleri iyi bilir ki steamda satılan oyunlar g2a'da neredeyse yarı fiyatı diyebileceğimiz fiyattan satılıyor.
Ancak ben 2 gündür g2a üzerinden alışveriş yapamıyorum.
1 hafta önce yapabiliyordum ancak şimdi yapamıyorum...
Esas mesele ise şu; g2a gibi uygun fiyata global key satan güvenilir bir site arıyorum...

Lütfen uğraşma steam üzerinden al demeyin. Makedonya'da okuyan bir Türk'üm.
Dolayısı ile 12 TL'ye alabileceğim bir oyunu 12 Euro'ya alacak kadar akılsız değilim....

G2A'den neden alışveriş yapamıyorsun? Allkeyshop isimli bir site var 3 4 kere alışveriş yaptım, tam olarak güvenli diyemem ama yaptığım alışverişlerde sıkıntı da yaşamadım.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
G2a neden kullanamıyorum hemen kısaca anlatayım.
Üç dört gün öncesine kadar sorunsuz alışveriş yapabiliyordum ancak şuan şöyle bir sorun var.
Hangi ödeme şeklini seçersem seçeyim ödemede bir sorun oldu tüccara geri dön diye bir hata alıyorum.
Kartın sorunlu olma imkanı yok bu sorunu yaşamadan bir gün önce yine g2a dan aynı kart ile oyun satın aldım.
Kartta zaten para sorunu yok.
Sanırım site ile alakalı bir sorun.
Allkeyshop konusuna gelince bildiğim kadarı ile Türkçe olmayan bir site.
Türkçe desteği olan bir site olursa ve fiyatları g2a gibi ucuz olursa çok daha iyi olur benim açımdan.

Bildiğim kadarıyla yok allkeyshop'dan daha önce dediğim gibi alışveriş yaptım ve bir sıkıntı yaşamadım bir de Kinguin'e bak derim TL seçeneğide var.

Açıkçası daha önce kullanmadım ama bir çok yerde reklamını gördüm ufak bir site değil sponsor olup turnuvalar yaptırmışlığı var. Birçok yayıncıya da sponsor olduğunu gördüm istersen biraz araştır yada 2 3 TL'lik bir iki alışveriş yap yani kendin test et sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim birde merak ettiğim şu var. Bu sitede satılan keyler global midir acaba? Girdim ama pek anlayamadım.

Edit : Arkadaşlar Kinguin'den az evel Max Payne 3 ve Battlefield 4 aldım. Ben sayfayı yenileyene kadar iki keyimde geldi.
G2a'dan daha hızlı bir çalışma sistemi var ve oyun satın aldıkça düşükte olsa bir miktar bonus hesabınıza yükleniyor.
Herkese tavsiye ederim bana öneren kişiyede sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı