Uyguna kitap nereden alınır?

Usarda

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben önümüzdeki üniversite sınavına gireceğim ve tahmin edebileceğiniz üzere test kitapları almam gerekiyor fakat bildiğiniz gibi artık neredeyse 100 liradan aşağıya test kitabı kalmadı. İstanbul içerisinde bildiğiniz gidip uyguna kitap alabileceğim bir yer var mı? Şimdiden yardımcı olacak ilgilenecek herkese çok teşekkür ederim.

2.el dükkanlarından al.

Telegram'da YKS hazırlık gruplarının 2. el satış bölümü oluyor. Öğrenciler harçlık parasına onlarca kullanılmamış kitap satıyor. İkinci el dükkanlarından daha da uyguna bulabilirsiniz oralarda.
Bir de Dolap, Letgo gibi sitelere göz atabilirsiniz.

Örnek bir Telegram YKS kitap alım-satım grubu:
1660749278651.png

(Grup linkini bulamadım.)

Merhaba arkadaşlar. Ben önümüzdeki üniversite sınavına gireceğim ve tahmin edebileceğiniz üzere test kitapları almam gerekiyor fakat bildiğiniz gibi artık neredeyse 100 liradan aşağıya test kitabı kalmadı. İstanbul içerisinde bildiğiniz gidip uyguna kitap alabileceğim bir yer var mı? Şimdiden yardımcı olacak ilgilenecek herkese çok teşekkür ederim.

Kitap PDF'lerini bulup fotokopicide çektirebilirsin renkli/renksiz. 10/15 TL'ye geliyor ortalama.

Bütçe ve imkan kısıtlı ise internet'de dünyanın kaynağı var hocam, yani şuan kitap almak bana göre nadir ve popüler olmayan bazı kitaplar hariç zevk işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı