Uyguna kitap nereden alınır?

Bütçe ve imkan kısıtlı ise internet'te dünyanın kaynağı var hocam, yani şuan kitap almak bana göre nadir ve popüler olmayan bazı kitaplar hariç zevk işi.
Maalesef kağıttan okumakla ekrandan okumak bir olmuyor. PDF'ten okunduğunda kitabın sonunu görmek daha zor bence. Hem göz yoruluyor hem o keyif alınamıyor. Bence her zaman kitap için ayrılacak bütçe ve vazgeçilecek alışkanlıklar vardır.

Maalesef kağıttan okumakla ekrandan okumak bir olmuyor. PDF'ten okunduğunda kitabın sonunu görmek daha zor bence. Hem göz yoruluyor hem o keyif alınamıyor. Bence her zaman kitap için ayrılacak bütçe ve vazgeçilecek alışkanlıklar vardır.
Yani hocam okuma kitabı için haklısınız diyebilirim, ancak test çözmek için şart olmadığını düşünüyorum.

Yani hocam okuma kitabı için haklısınız diyebilirim, ancak test çözmek için şart olmadığını düşünüyorum.
Evet haklı olabilirsiniz. PDF üzerinden soru bankası bitiren arkadaşlarım vardı. Ben yapamadım, elimde PDF'i olmasına rağmen soru bankasını satın aldım. Gerçekten bu ekonomide sıfır soru bankası almak çok güç. Bugün fiyatlara baktım da 100-150 arasında gidip geliyor, aileler ne yapacak bilemiyorum. İkinci ele yönelmek en iyisi.

Üniversite sınavını da bilgisayar üzerinden çözmediğimiz için ona çalışırkan fiziksel bir kitap üzerinden çözmek pratik açısından da daha iyi olacaktır.
Tercih meselesi, pdf de çıkartılabilir, test kitapları çok pahalı çünkü, çözüm üretmeye çalışıyoruz hocam ne yapalım.

Geri
Yukarı