Uyguna SSD önerisi

Önerme, ben de önermedim kullanım sonuçlarını açıkladım.

Üstüne de bunu atıp konuyu kapatıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstüne de bunu atıp konuyu kapatıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atman bir şey ifade etmiyor benim için :D. Ben neyin ne olduğunu biliyorum her neyse.

Atman bir şey ifade etmiyor benim için :D. Ben neyin ne olduğunu biliyorum her neyse.
Siz de sorun çıkartmadığı başkasında çıkartmayacağı anlamına gelmez. Ayrıca kontrolcüsü de eski ve kötü.

"Ben kullanıyorum çok iyi." diye diye fason ürünlerin satışına tavan yaptırdınız.

Uygun istediginize gore butceniz dusuk anladigim kadari ile 120GB zaten yetersiz gelecektir. Diger secenek 240 GB ya da 480 GB.
Benim dusuncem en ideali 480GB olur.

İlk tavsiyem bu olur eger yuksek gelirse 240GB olanina bakarsiniz.

Diger tavsiyem de bu olur isinizi gorecektir.

Hocam 2TB harici HDD var 120GB Windows'a yetmez mi? Çok bilmiş moderatör arkadaşlar ban atıp üstüne yazdığım şeyleri bambaşka yapmış.

Hocam 2TB harici HDD var 120GB Windows'a yetmez mi? Çok bilmiş moderatör arkadaşlar ban atıp üstüne yazdığım şeyleri bambaşka yapmış.
Yeter ama yine de 240GB almanız daha iyi olur.

Üstteki Gigabyte ile aynı donanıma sahip.

Bütçe belirtmeniz lazım.

En uygun demişim ya hocam moderatörler yazdığım şeyi değiştirmiş.

Yeter ama yine 240GB almanız daha iyi olur.

Üstteki Gigabyte ile aynı donanıma sahip.

240TL bütçem var çıkartıp 120GB PNY alabilirim ama PNY'nin XLR8 RGB RAM'i var aşırı sorunlu SSD de problem var mıdır?

Yeter ama yine de 240GB almanız daha iyi olur.

Üstteki Gigabyte ile aynı donanıma sahip

Hikvision E100 128GB nasıldır hocam 25-30TL fark var PNY ile aralarında. Yazma ömrü olarak Hikvision daha fazla ama bazı özellikler PNY de daha fazla.

Sadece Windows kuracaksaniz yeterli ama yeter ki su HDD'den kurtulayim dediginiz icin minimum 480GB olsun dedim :) o zaman ideal olani 240GB.

Oyun açılma süreleri oynadığım oyunlarda ideal ama Windows açılma ve kendine gelme süresi berbat ötesi o yüzden demiştim hocam.

Hikvision E100 128 GB nasıldır hocam 25-30TL fark var PNY ile aralarında. Yazma ömrü olarak Hikvision daha fazla ama bazı özellikler PNY de daha fazla.

Oyun açılma süreleri oynadığım oyunlarda ideal ama Windows açılma ve kendine gelme süresi berbat ötesi o yüzden demiştim hocam.

Ekleme yapayım PNY alacağım Hikvision için tonla şikayet varmış.

Geri
Yukarı