Uygunbana'dan alınan lisans anahtarının gelmemesi

Tekin Alakuş

Megapat
Makaleler
3
Yer
Gaziantep
İninal kartımda 20 TL kalmıştı, değerlendirmek istedim ve bir buçuk saat önce adı geçen yerden bu ürünü aldım.
Hala e-posta gelmedi. Büyük ihtimal bir bardak soğuk su içeceğim. Siz ne düşünüyorsunuz, hala gelme ihtimali var mı? Canlı destekten de WhatsApp hattından da cevap alamadım. İlk dolandırılma deneyimim olacak gibi... İlginç olan da elli bir yorumun hepsinin olumlu olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal kartımda 20 TL kalmıştı, değerlendirmek istedim ve bir buçuk saat önce adı geçen yerden bu ürünü aldım.
Hala e-posta gelmedi. Büyük ihtimal bir bardak soğuk su içeceğim. Siz ne düşünüyorsunuz, hala gelme ihtimali var mı? Canlı destekten de WhatsApp hattından da cevap alamadım. İlk dolandırılma deneyimim olacak gibi... İlginç olan da elli bir yorumun hepsinin olumlu olması.

Her ihtimale karşı hazırlıklı olun.

Her yerde o fiyatlara satılıyor o yüzden bence yolliycaklar.
İnşallah.
Son dakika: WhatsApp hattından meşaj geldi. Ofisten çıktıkları için gecikme yaşadıklarını, otuz dakika içinde göndereceklerini söylediler. Bakalım...
Biraz daha bekleyin bence.

Her ihtimale karşı hazırlıklı olun.
On dakika sonra key elime ulaştı. CMD' den sorguladığımda Retail yazıyor. Bu fiyata Retail key aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı