Çözüldü Uyku modu sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda CoD Warzone'u indiriyorum fakat 3 gündür hep indirmeyi durduruyor kendini uyku moduna alıyor bunu nasıl engellerim? Güç seçeneklerinden yaptım fakat tekrar yaşadım hangi ayarı yapmalıyım CoD Warzone'i indirmesi için.

Çözüm
Hocam nasıl yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok portable olanı açtım ve karşıma geldi ve hangisine tıklayacağımı bilmiyorum.
Hocam adım adım gösterdim yine de anlamadıysanız "Please don't sleep" kısmına geldikten sonra Zamanlayıcının olduğu yerden Network kısmına geliyorsunuz "Kullan" tikini işaretliyorsunuz bu kadar.
Arkadaşlar bilgisayarda CoD Warzone'u indiriyorum fakat 3 gündür hep indirmeyi durduruyor kendini uyku moduna alıyor bunu nasıl engellerim? Güç seçeneklerinden yaptım fakat tekrar yaşadım hangi ayarı yapmalıyım CoD Warzone'i indirmesi için.

Ayarlara git orda sistem yazıyor ona tıkla ve orada güç ve uyku seçeneği var ona tıkla oradan düzeltebilirsin.

Geri
Yukarı