Uyku modunda kasa kapanmıyor

isaa0012

Centipat
Daha fazla  
H-81 anakart internet üzeri birçok kaynaktan birçok yol denedim ancak işe yaramadı. Monitör kapanıyor ama kasa kapanmıyor. Anakart eski olduğu için olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz orjinal mi yoksa crackli & aktive edilmiş bir işletim sistemi mi?

Eğer crackli & yamalanmış bir işletim sistemi kullanıyorsanız bu sorunu yaşamanız gayet doğaldır.

Yalnız bunun en genel sebebi, anakarta bağlı olan USB portlarının bilgisayarı uykuya sokmaması. Genelde klavye veya mouse buna sebep olur. Kısacası arkadaki bağlı USB'leri sökün ve öyle deneyin.
Bunu denedim Ses sistemine kadar çıkardım ve ancak değişen bişey olmadı
İşletim sisteminiz orjinal mi yoksa crackli & aktive edilmiş bir işletim sistemi mi?

Eğer crackli & yamalanmış bir işletim sistemi kullanıyorsanız bu sorunu yaşamanız gayet doğaldır.
Açıkçası bi bilgim yok 1 yıl önce atom bilişimden hazır sistem olarak istemiştim intel işlemci amd ekran kartı ve turbox ssd eğer işletim sisteminden kaynaklıysa düzeltilebilir mi ?

Hayir, her olayi korsana baglamamak lazim.

Suruculerin tam mi?
Ben 10 sene önce bizzat yaşadığım sorundan yola çıkarak sebep söyledim sadece. Herşeyi korsana bağlamadım. Tabiki de birden fazla nedeni olabilir, ben sadece tanık olduğum sebeplerden birini söyledim 😉
Açıkçası bi bilgim yok 1 yıl önce atom bilişimden hazır sistem olarak istemiştim intel işlemci amd ekran kartı ve turbox ssd eğer işletim sisteminden kaynaklıysa düzeltilebilir mi ?
Zamanında bu sorunu yaşadığımda win 7 kullanıyordum, saf işletim sistemi kursam dahi bu sorundan kurtulamamıştım, sonradan kendi laptopumda orjinal işletim sistem keyi olduğunu farkettim ve laptopa o işletim sistemini yükleyerek aktifleştirdiğimde bu sorundan kurtulmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı