Uykuluyken yaptığınız saçmalıklar

Herkes uykuluyken yaptığı saçma bir şeyi yazsın. Geçen canlı derste uyuya kalmıştım, babam odaya geldi ve.

Herkes uykuluyken yaptığı saçma bir şeyi yazsın. Geçen canlı derste uyuya kalmıştım, babam odaya geldi ve neden uyuduğumu sordu, ben de reklam girdi dedim...

Dayımın kafasına tuvaletimi yaptım ben.

Uyurgezerlik midir uykudan kaynaklı saçmalama mıdır bilmiyorum ama yastık ile boks yapmıştım.

Herkes uykuluyken yaptığı saçma bir şeyi yazsın. Geçen canlı derste uyuya kalmıştım, babam odaya geldi ve neden uyuduğumu sordu, ben de reklam girdi dedim...

Babamın cüzdanından akbili aldığımı sanarken kredi kartını alıp otobüste inatla kredi kartı basmaya çalışmıştım. Sonra da kredi kartı geçmeyen mekan mı kaldı ya diye söylenmiştim. Okuldan dönünce hatırlayıp gülmekten nefes alamamıştım :)

Çok yorgun ve uykusuz olduğumda uzun yolculuğa dayanamayıp uyuyakalıyorum. Bir gün serviste yanımda oturan kadının kucağında uyudum. Diğerinde metroda bir amcaya sarılıp omzunda uyuyakaldım. Uyandığımda sarıldığımı anlattılar, herkes bana gülüyordu. Şansıma tatlı insanlara denk geldim sorun etmediler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı