Uykusuzluktan dolayı gülme tutması

Selam. Sınavlar nedeniyle 24 saati geçik bir süredir uyumuyor ve sadece ders çalışıyorum. Uykusuz kalmak için 3-4 kez yüksek kafeinli kahve içtim. Uykum yok ama sebepsiz yere gülme tutuyor bunu daha önce yaşayan var mı? Uyumalı mıyım bir şey olur mu biraz daha uyumasam?

Ben de dün gece 2'den beridir uyumuyorum. Uyku tutmuyor bilmiyorum GTA 5'i sıfırdan bitirdim ve RDR 2'ye başlıyorum şimdi. Bence uyumaya çalış uyuyamazsan gel GTA Online girelim, sürekli sınav çalışırsan sana zarar. Gülme sınav stresinden veya kaygısından oluyor olabilir.

Selam. Sınavlar nedeniyle 24 saati geçik bir süredir uyumuyor ve sadece ders çalışıyorum. Uykusuz kalmak için 3-4 kez yüksek kafeinli kahve içtim. Uykum yok ama sebepsiz yere gülme tutuyor bunu daha önce yaşayan var mı? Uyumalı mıyım bir şey olur mu biraz daha uyumasam?
Ben de geçen yaşadım, uyuyacağım zaman sabah 7 olmuştu ve ben de uyumamaya karar verdim, daha sonra dersler bittikten sonra biraz uyudum. Aynı şeyi sonraki gün de yaptım ve sabah olduğunda istemsizce kahkaha atmaya başladım, sanırım kafeinden dolayı oluyor :/

Geri
Yukarı