Uyuyamayınca ne yapmalı?

AMD_Fanboy

Hectopat
Daha fazla  
Saat kaç oldu ve hâlâ uyuyamadım. Biraz uykum var ama uyuyamıyorum. Sabah 7'de kalkıp 1 saat yol gideceğim okula. Ne yapsam olmuyor.

Artık çok geç ama uyumaya çalışırken çorap giyip ayakları sıcak tutmak uyumaya yardımcı oluyor. Uyku geldiğinde çıkarılabilir, yalnızca moda girerken gerekli çorap.

Aklınızdaki düşüncelerden kurtulunca uykunuz gelecektir. Akılda dönen bin türlü düşünce sebebiyle uyuyamıyor insan.
Ne yazık ki eğitim sistemimiz düşündürüyor bu konuda. Ne yapsam çıkaramıyorum aklımdan. O kadar sınavlar ve performans ödevlerimiz varken üstüne kulüp seçtirdiler (zorunlu). Şimdi ne yapalım biz. İşimiz gücümüz yokmuş gibi bir de kulüplerle vb. uğraşacağız.

Ne yazık ki eğitim sistemimiz düşündürüyor bu konuda. Ne yapsam çıkaramıyorum aklımdan. O kadar sınavlar ve performans ödevlerimiz varken üstüne kulüp seçtirdiler (zorunlu). Şimdi ne yapalım biz. İşimiz gücümüz yokmuş gibi bir de kulüplerle vb. uğraşacağız.
Haklısınız valla hocam diyeceğim yok. Aynı düşünceler hepimizin aklına gelip meşgul ediyor. Allah sonumuzu hayr etsin demekten başka ne yapabiliriz öğrenciler olarak bilmiyorum.

Papatya çayı zihni rahatlatır ve uyumanıza yardımcı olur. Yatmadan 20-30 dk önce içerseniz kolayca uykuya dalabilirsiniz. Etki süresi ve şiddeti kişiden kişiye değişebilir o sebeple kendinize göre miktar ayarlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı