Uyuyamıyorum

@archbasedmen eğer hiçbir uğraşınız yok ise zihinsel ve bedensel olarak yorumladığınız için uykunuzun gelmemesi normal bir durum. Uykunuz gelip erkenden uyumak istiyorsanız, sabah saat 06:00 alarm kurup uykusuz bir şekilde akşam saat 22:00 - 23:00 civarında uyursanız ve tekrar sabah 06:00 da kalkarsanız, 1 hafta içinde uyku problemi falan kalmaz.

Deneyeceğim yarın tekrar yazacağım +menimde bir azalma var galiba bilinçaltı.

Bilincaltı diye düşünüyorum. Baban dediginde oyle oldugunu sandın ve azaldı o moral bozuklugundan.

@archbasedmen eğer hiçbir uğraşınız yok ise zihinsel ve bedensel olarak yorumladığınız için uykunuzun gelmemesi normal bir durum. Uykunuz gelip erkenden uyumak istiyorsanız, sabah saat 06:00 alarm kurup uykusuz bir şekilde akşam saat 22:00 - 23:00 civarında uyursanız ve tekrar sabah 06:00 da kalkarsanız, 1 hafta içinde uyku problemi falan kalmaz.

Benimkisi 1 gün icinde uykunu yerine getiriyorsunuz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisine sordum dedem gece lisesi veya gece üniversitesi okumuştu bak sen olmuşun (az sarhoş) olabilir ama kişiden kişiye galiba kendi yalanına sadece kendisi inanıcak.

Ara sira oluyor ise normal, bende de mesela bugun uyku tutmadi. Aslinda uc saat kadar uyudum ama uyaninca geri uyuyamadim. Ve uyku problemleri genelde cok dusunmekten veya stresten oluyor. Bunlardan uzak durabilirsiniz.

Geri
Yukarı