Uyuz Hastalığında En Etkili İlaçlar

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 1 haftadır geceleri uyutmayan uyuz hastalığına yakalandım. Kaşı kaşı intihar etme seviyesine geldim. Genital bölgem tahriş olmuş durumda. Kwellada ve Metrin kullanıyorum ama hiçbir etkisi yok. Wilkinson Pomad öneriyorlar onu da deniyeceğim. Herkes farklı farklı şeyler söylüyor. Sizde yazarsanız sevinirim.

7-8 yıl önce bende yaşamıştım.Cildiye doktoruna göründüm ve bana şampuan benzeri bir ilaç vermişti ama adını hatırlamıyorum. Onu bütün vücuduma sürmemi ve 24 saat kaldıktan sonra banyo yapmamı söyledi. Kullandıktan sonra geçti. Ayrıca bütün giysilerinizi,kullandığınız eşyaları ve evin her yerini dezenfekte etmeniz gerekiyor.

7-8 yıl önce bende yaşamıştım.Cildiye doktoruna göründüm ve bana şampuan benzeri bir ilaç vermişti ama adını hatırlamıyorum. Onu bütün vücuduma sürmemi ve 24 saat kaldıktan sonra banyo yapmamı söyledi. Kullandıktan sonra geçti. Ayrıca bütün giysilerinizi,kullandığınız eşyaları ve evin her yerini dezenfekte etmeniz gerekiyor.
Adı nedir ilacın?

Kurtuldunmu acaba, şu an büyük bir salgın varmış ve ben kurtulup 20gün sonra tekrar kaşınmaya başlıyorum en son çaresizlikten bizim foruma bakayım geçiren var mı diye seni gördüm eğer kurtulduysan kullandığın ilaçları ve yaptığın işleri söyler misin?

Konu eski ancak bu teşhiis uzman bir cildiye koyduysa ve kesinleşmiş ise konu sahibinin yazdıkları fayda edecektir. Ek olarak kullanılan elbise ve ortak alanlarını sıcak su ile dezenfekte etmeniz gerekmektedir. Yorgan kıyafet çarşaf vb. en sıcak suda yıkamalısınız.
Kesinleşmemiş hastalıklarda alerji akla gelmeli, rutin bir kan testi yaptırmanız gerekir ek olarak.

Geri
Yukarı