Uyuz olmanın belirtileri nedir?

Askerde yanımızda ki bir çocuk olmuştu gece gündüz uyuyamaz kremlenirdi kaşı kaşı her yeri yara olmuştu. Deniz varsa denize gir gerekli ilaçları al bulaşıcıdır herkesi uyuz edersin milleti perişan etme. Havludan, yataktan her yerden bulaşabilir.

Şuan uyuzmusunuz emin değilim fakat bizim evde uyuz hastalığı ortaya çıktı doktor bize bir karışım verdi 800gr vazelin 80 gr kükürt 3 gün sürüyorsun kaşınan yere 1 gün dinleniyorsun duş alıyosun ardından 3 gün devam ediyosun bende geçmeye başladı ben erken farkettiğim için sanada doktora gitmeni öneririm.

Şuan uyuzmusunuz emin değilim fakat bizim evde uyuz hastalığı ortaya çıktı doktor bize bir karışım verdi 800gr vazelin 80 gr kükürt 3 gün sürüyorsun kaşınan yere 1 gün dinleniyorsun duş alıyosun ardından 3 gün devam ediyosun bende geçmeye başladı ben erken farkettiğim için sanada doktora gitmeni öneririm.
hocam düşündüğün için çok teşekkür ederim :)

Hocam sürdüm 1 gün geçti ama aldığım yer 3 gün sonra banyo yap dedi ben şimdi banyo yapsam bir şey olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı