Uzak masaüstü programı önerisi

Nicat Özdemir

Picopat
Katılım
21 Ekim 2021
Mesajlar
307
Çözümler
1
Yer
Azerbaycan Bakı
Merhaba, Windows 10 Home 64 bit kullanmaktayım fakat iş gereği sık sık uzak masaüstü yani VDS ile diğer bilgisayarlara bağlanıyordum. Ta ki Windows 10 Home'a geçene kadar. Bu sistemde uzak masaüstü bağlantısı yapmak için Pro versiyona ihtiyaç varmış. Açığı Pro versiyon fazla kaynak tüketir, bilgisayarı yorar diye tek özellik için geçirmek istemiyorum. Alternatif bir program var mıdır bunun için?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Jezo

Picopat
Katılım
25 Mayıs 2022
Mesajlar
689
Çözümler
2
Merhaba, Windows 10 Home 64 Bit kullanmaktayım fakat iş gereği sık sık uzak masaüstü yani VDS ile diğer bilgisayarlara bağlanıyordum. Ta ki Windows 10 Home'a geçene kadar. Bu sistemde uzak masaüstü bağlantısı yapmak için Pro versiyona ihtiyaç varmış. Açığı Pro versiyon fazla kaynak tüketir, bilgisayarı yorar diye tek özellik için geçirmek istemiyorum. Alternatif bir program var mıdır bunun için?

Alpemix.
 
KS
KS
Nicat Özdemir

Nicat Özdemir

Picopat
Katılım
21 Ekim 2021
Mesajlar
307
Çözümler
1
Yer
Azerbaycan Bakı
Cevaplar için teşekkür ederim fakat VDS'de AnyDesk gibi bir kullanıcı bulunmadığından doğrudan birisi olmadan ona bağlanamam. Direk VDS'nin IP adresi ile şifresini girip bağlantı yapabileceğim yöntem gerekli bana bilmem anlata bildim mi VDS kullanan arkadaşlar mutlaka anlayacaktır ne demek istediğimi.
 
Yukarı