Uzak masaüstü şifresi administrator yetkisi almadan değişebilir mi?

EgeUzel

Decapat
Daha fazla  
Batihost'tan VDS bir sunucu aldım ve bir oyunda server kuruyorum. Ancak pek bir bilgim olmadığı için birine bu işi yapması için para ödedim ve uzak masaüstü şifremi vericeğim. administrator hesabına girmeden uzak masaüstü şifresini değiştirebilir mi?

Nasıl mümkün olabilir hocam? Yönetici yetkisi olmayan bir kullanıcı bir programa nasıl yönetici yetkisi sağlayabilir.

Vermeniz gerekiyor mu? Zorunlu mu? Hocam bence vermeyin. Yine de siz bilirsiniz. Evet yeni bir kullanıcı hesabı açıp verin.

Siz daha bugün bu internet aleminde gerçekleşmeyen bir olay gördünüz mü?
Yani zararlının kendisine yönetici yetkisi veremeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bunlar mümkün olaylar.

birde yeni hesap nasıl kurucam yardım ederseniz sevinirim? Hocam Yani Açıkçası Vermem Lazım Ama Korkmuyor Değilim.
İnternetten araştır rahat bulursun işlemleri takip et korkma ekstradan önlem istiyorsan uzaktan bağlantı yapılkacak uygulamayı iyice incele discconectleme şifre değiştirme yerlerini öğren birşey olursa hazırlıklı olursun

Açıkçası bir de şöyle düşünüyorum: Adam hesabı çalsa bile adminastorların şifresini değiştiremez ve adminastorlar her türlü hesabı kurtarabilir, değil mi?

Geri
Yukarı