Uzak Modemle Nasıl İnternete Bağlanılır?

Seadhy

Kilopat
Arkadaşlar bizim modem salonda ama bilgisayarı kendi odama kurmayı düşünüyorum. Odamla salonun 4-5 metre var. Çok uzun bir kablo bulabilir miyim?

Elektrik malzemesi (kablo vs) satan esnaflar istediğin uzunlukta ethernet kablosuna montajı yapıp teslim ediyorlar. Kolaylıkla kapı altlarından geçiyor. Kabloların fiyatı da makul. Ankara'daysan önerebileceğim yerler var.

Diğeri de Airties gibi cihazlar. Mesafe uzaksa kopmalar ya da bağlantı sorunları olabiliyor.

Elektrik malzemesi (kablo vs) satan esnaflar istediğin uzunlukta ethernet kablosuna montajı yapıp teslim ediyorlar. Kolaylıkla kapı altlarından geçiyor. Kabloların fiyatı da makul. Ankara'daysan önerebileceğim yerler var.

Diğeri de Airties gibi cihazlar. Mesafe uzaksa kopmalar ya da bağlantı sorunları olabiliyor.
Malesef İzmir'deyim. HB'de falan satılmaz mı öle uzun kablo?

Tam olarak budur . Ben 5-6 sene önce 30 liraya yaptırmıştım, fiyatı bence çok iyi.

Ekleme: Tabi bunların kablo kaliteleri falan var ama vaktinde araştırdığıma göre neredeyse hiç bir fark yokmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı