Uzaktan eğitim için ucuz kulaklık ve kamera önerisi

Alan merhaba, adam gibi kameralar çok pahalı telefon ve bilgisayara kurulan programlar var bunlar ile telefonunuzu Webcam olarak kullanabilirsiniz. Kulaklık için ise kulak üstü olması yararınıza olur yoksa kulak acıtıyor kulak içiler. JBL BT serisine bakabilirsiniz?

Alan merhaba, adam gibi kameralar çok pahalı telefon ve bilgisayara kurulan programlar var bunlar ile telefonunuzu Webcam olarak kullanabilirsiniz. Kulaklık için ise kulak üstü olması yararınıza olur yoksa kulak acıtıyor kulak içiler. JBL BT serisine bakabilirsiniz?
Bir tane örnek veriirseniz mutlu olurum. :)

Arkadaşlar uzaktan eğitim için mikrofonlu kulaklık ve kameraya ihtiyacım var. İş görecek çok adi olmayan ucuz bir şey arıyorum internetten sipariş vereceğim.
Tam olarak bütçenizi söyler misiniz ? Uzaktan eğitim için kulak içi kulaklık tercih etmek daha mantıklı.

Tam bütçeniz ne kadar. Hepsiburada.com'da kulaklıklarda indirim var.
Bir tane örnek veriirseniz mutlu olurum. :)
Siyah renk indirimde şu an. Fakat yurtdışından geleceği için vergileri ve kargoyu da hesaba katmak gerekir.
Bu da kablolu seçeneği. Bu da aynı şekilde indirimde.

Tam bütçeniz ne kadar. Hepsiburada.com'da kulaklıklarda indirim var.

Siyah renk indirimde şu an. Fakat yurtdışından geleceği için vergileri ve kargoyu da hesaba katmak gerekir.
Bu da kablolu seçeneği. Bu da aynı şekilde indirimde.
Bu fiyatlar nedir böyle :eek: tabi dolar 8 liraya dayandı bunun bir de kamerası var :/. 240 liralığı düşüneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı