Uzaktan egitim kaydı nasıl oluyor?

gökhan1333

Hectopat
Bu yıl üniversite sınavına girdim.
Mersin deniz ulaştırma işletme (2 yıllık) bölüm kazandım, kaydımı yaptırdım.
Bir yandan da uzaktan egitim ile mekatronik(2 yıllık) okumak istiyorum ama nasıl kayıt yaptıracağım, ondan sonra neler yapmam gerekiyor ?
Açıkcası hiçbir şey bilmiyorum, bu konuda neler yapmam gerekiyor ?

Bu yıl üniversite sınavına girdim.
Mersin deniz ulaştırma işletme (2 yıllık) bölüm kazandım, kaydımı yaptırdım.
Bir yandan da uzaktan egitim ile mekatronik(2 yıllık) okumak istiyorum ama nasıl kayıt yaptıracağım, ondan sonra neler yapmam gerekiyor?
Açıkcası hiçbir şey bilmiyorum, bu konuda neler yapmam gerekiyor?

Öğretmenlerinizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Öğretmenlerinizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
Dünyanın Tek akıllısı sensin herhalde liseden Açık Öğretim çıkışlıyım Şuana kadar Okul ile ilgili her şeyi kendi başıma yaptım Annem Babam ilkokul terk çevremde üniversiteye okuyan tek kişi yok . Ve sen benle dalga geçer gibi Öğretmenine sor diyorsun? Bu mu cevabın başkasına mı yönlendirmek ise hiç cevap yazma. Bu konu benim için o kadar değerliyken Bu cevaplara dayanamıyorum .

Dünyanın Tek akıllısı sensin herhalde liseden Açık Öğretim çıkışlıyım Şuana kadar Okul ile ilgili her şeyi kendi başıma yaptım Annem Babam ilkokul terk çevremde üniversiteye okuyan tek kişi yok . Ve sen benle dalga geçer gibi Öğretmenine sor diyorsun? Bu mu cevabın başkasına mı yönlendirmek ise hiç cevap yazma. Bu konu benim için o kadar değerliyken Bu cevaplara dayanamıyorum .
Adam yardımcı olmaya çalışıyor. Müneccim mi o ? Nereden bilsin senin özel durumunu ? E sen o zaman her şeyi kendi başına yaptıysan neden buraya konu açtın ?

Dünyanın tek akıllısı sensin herhalde liseden açık öğretim çıkışlıyım şuana kadar okul ile ilgili her şeyi kendi başıma yaptım annem babam ilkokul terk çevremde üniversiteye okuyan tek kişi yok. Ve sen benimle dalga geçer gibi öğretmenine sor diyorsun? Bu mu cevabın başkasına mı yönlendirmek ise hiç cevap yazma. Bu konu benim için o kadar değerliyken bu cevaplara dayanamıyorum.

Normalde Technopat'ı bırakmıştım ama bana böyle bir cevap yazmanıza sinirlendim ben neyim falcı falan mı öğretmenine sorabilirsin dedim ve sen bana ailenden bahsetmeye başladın her şeyi kendi başına yapmış mış yok bilmem ailemde üniversite okuyan yokmuş ben Paris'e baba parasıyla gelmedim ben bu üniversiteleri baba parasıyla okumadım eğer konuya dönersek Zoom için linki öğretmenlerinizin WhatsApp üzerinden atması gerekiyor.

Normalde Technopat'ı bırakmıştım ama bana böyle bir cevap yazmanıza sinirlendim ben neyim falcı falan mı öğretmenine sorabilirsin dedim ve sen bana ailenden bahsetmeye başladın her şeyi kendi başına yapmış mış yok bilmem ailemde üniversite okuyan yokmuş ben Paris'e baba parasıyla gelmedim ben bu üniversiteleri baba parasıyla okumadım eğer konuya dönersek Zoom için linki öğretmenlerinizin WhatsApp üzerinden atması gerekiyor.
Kardeşim ben ne diyorum sen ne diyorsun ben üniversiteye nasıl kayıt yaptıracağım diye soruyorum sen bana zoom dan bahsediyorsun dalga mı geçiyorsun ?
Adam yardımcı olmaya çalışıyor. Müneccim mi o ? Nereden bilsin senin özel durumunu ? E sen o zaman her şeyi kendi başına yaptıysan neden buraya konu açtın ?
Kardeşim çevremde okuyan bu konuları bilen insan yok doğal olarak internetten araştırarak internetten bulduğum insanlara sorarak öğrendim. Yukarıda git hocana sor diyen adama tabiki tepki göstereceğim az bile laf söyledim . Sen burada PC ile ilgili bir konu açsan altta yorumlarda git mahallendeki bilgisayarcilara sor dese sen doğal olarak tepki göstermiyecek misin ? Ki buradaki konu eğitim hayatı basit bir PC sorunu değil belki de bir hata bir seneme mal olacak bir soru
Bilmiyorsa yazmiyacak kardeşim O kadar

Son düzenleme:
Kardeşim ben ne diyorum sen ne diyorsun ben üniversiteye nasıl kayıt yaptıracağım diye soruyorum sen bana Zoom'dan bahsediyorsun dalga mı geçiyorsun?

Kardeşim çevremde okuyan bu konuları bilen insan yok doğal olarak internetten araştırarak internetten bulduğum insanlara sorarak öğrendim. Yukarıda git hocana sor diyen adama tabii ki tepki göstereceğim az bile laf söyledim. Sen burada PC ile ilgili bir konu açsan altta yorumlarda git mahallendeki bilgisayarcilara sor dese sen doğal olarak tepki göstermiyecek misin? Ki buradaki konu eğitim hayatı basit bir PC sorunu değil belki de bir hata bir seneme mal olacak bir soru.
Bilmiyorsa yazmiyacak kardeşim o kadar.

Uzaktan eğitim kaydı diyorsun üniversite kaydı için üniversite ile görüşmen gerekiyor ben senin üniversitenin müdürü değilim git o üniversitenin web sitesine kaydol diye bir seçenek olacak eğer hala benim çevrem böyle yok benim çevrem şöyle yok Zoom nedir yok bilmem ne diyorsan napayım ben üniversitenin müdürü değilim (kimse değil) birşeyi değilim ne yapalım yani fal bakıp aha buradan kayıt olacaksın mı deyim anlamadım ki.

Uzaktan öğretim ile kayıt çok yeni bir durum bunu okul yönetiminden başkasının bilebileceğini sanmıyorum.
Arkadaş sana bir öğretmen ile görüş ve bilgi al demiş, çevrende bilen varsa sor dememiş.
Ek olarak, çok saçma şekilde agresif davranıyorsunuz, bu çözüm yerine kavgaya sürükler bir sonuç alamazsınız.

Geri
Yukarı