Uzaktan eğitim sorunu

Bir de tatil değil uzaktan eğitim diyorlar ya ona da uyuz oluyorum. İlki adam akıllı ders anlatılmıyor. Okulda ki gibi değil. İkincisi ise okulların yazın açılmasının gündeme gelmesi. Yahu tatil değil uzaktan eğitim diyorsun, öğrencilere evde eziyet çektiriyorsun sonra yaz sacağında okula gönderiyorsun. İnşallah onaylanmaz. Çünkü hem şimdi hem de o zaman aynı konuyu görmüş olacağız. Üstelik EBA'nın kendisi de kötü. 20 dakika video izliyorsun bitmeden donuyor. Çok fazla hata var.

Konu anlatımlı veya videolu soru çözümlerine ulaşabileceğiniz bir soru bankası kullanabilirsiniz.

Bir de tatil değil uzaktan eğitim diyorlar ya ona da uyuz oluyorum. İlki adam akıllı ders anlatılmıyor. Okulda ki gibi değil. İkincisi ise okulların yazın açılmasının gündeme gelmesi. Yahu tatil değil uzaktan eğitim diyorsun, öğrencilere evde eziyet çektiriyorsun sonra yaz sacağında okula gönderiyorsun. İnşallah onaylanmaz. Çünkü hem şimdi hem de o zaman aynı konuyu görmüş olacağız. Üstelik EBA'nın kendisi de kötü. 20 dakika video izliyorsun bitmeden donuyor. Çok fazla hata var.
Devletin elinden zaten adam akıllı bir program çıkmadı şuana kadar Eba desen yamuk yuluk her yerinde sorun var donuyor sonra sistemden atıyor ya da hiç girmiyor, evde hayat var uygulaması direk bozuk SMS gelmiyor.

Devletin elinden zaten adam akıllı bir program çıkmadı şu ana kadar EBA desen yamuk yuluk her yerinde sorun var donuyor sonra sistemden atıyor ya da hiç girmiyor, evde hayat var uygulaması direkt bozuk SMS gelmiyor.

EBA üzerinden ödevleri yapamıyorsun sonra bir de hocalardan azar ye. Ve videolar çok kötü. 5 sene önce çekilen videoları yayınlıyorlar. İnan bana kendimiz çalışsak daha verimli olur. Ben şahsen bu programa uymak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı