Uzaktan kumandalı Tofaş'a 250 TL değer mi?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm iyi akşamlar kıymetli hocalarım. Nedense içimde bir adet Tofaş alıp sıfır çizmek var, gerçeğini alamayacağımız için oyuncak olanını ama uzaktan kumandalı olan modelini alacağız. Arkadaşımla ben 125+125 katacağız ama 250 lira bir oyuncağa değer mi size sorayım dedim.

Selamünaleyküm iyi akşamlar kıymetli hocalarım. Nedense içimde bir adet Tofaş alıp sıfır çizmek var, gerçeğini alamayacağımız için oyuncak olanını ama uzaktan kumandalı olan modelini alacağız. Arkadaşımla ben 125+125 katacağız ama 250 lira bir oyuncağa değer mi size sorayım dedim.
Şahin mi Doğan mı ?
Ona göre farkeder.
Şahinse alınmaz doğansa alınır.
İşin acayip kısmı Şahinde sis farı var.

Bence alınmaz yorumlarda pek iç açıcı değil zaten.

Kardeşimde vardı. Yumuşak ve sert lastikleri var. Sert olanları takınca driftin kralını atıyor. Yalnız fiyatı çok gibi. Ürün memnun eder.

Hazır buraya kar yağdı şöyle binanın bahçesinde güzel drift atılır.
Şahin mi doğan mı?
Ona göre fark eder.
Şahinse alınmaz doğansa alınır.
İşin acayip kısmı şahinde sis farı var.

Şahin hocam bu.
Dıştan olmamış ama sonuçta fiyat aşırı yüksek değil, piyasa yüksek.

Dışı benziyor hocam neredeyse aynı.

@XEfe.Bey ya o araba 2 defa dönersin şarjı biter hem hızlı değil onlar elim kadar araba kalitesiz almaya değmez.

1642955030433.png

Bunlar 1/10 RC car eğer merak ediyorsanız bu tarz alın ve ayrıca bu araba bende var :) übürleri bataryası bile patlar emin olun.

@XEfe.Bey ya o araba 2 defa dönersin şarjı biter hem hızlı değil onlar elim kadar araba kalitesiz almaya değmez.

Eki Görüntüle 1279605

Bunlar 1/10 RC car eğer merak ediyorsanız bu tarz alın ve ayrıca bu araba bende var :) übürleri bataryası bile patlar emin olun.

Hocam🙂 ben çocuk değilim ne yapayım uzaktan kumandalı arabayı sadece tofaşa hasta olduğumuz için arkadaşlar ile drift atmaya alacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı