Uzaktan mı örgün eğitim mi?

sunoflunar

Zeptopat
Katılım
5 Ağustos 2021
Mesajlar
3
Merhabalar, bugün tercihlerin başlamasıyla beraber artık tercihimi kesinleştirmem gerekiyor. Ben şu an avukat olarak çalışıyorum; o yüzden örgün eğitimi sürekli takip edip gidebileceğimi sanmıyorum. -Niye yazıyorsun o zaman derseniz hep içimde kalmıştı o yüzden ilk defa kendim için bir şey yapmak istedim.-
Ankara üniversitesi Urdu dili örgün veya Ankara üniv uzaktan öğretim sinoloji arasında gidip geliyorum. Urdu dili okuyan ve sinoloji okuyan birileri yardımcı olabilir mi?
Örgün Urdu dili yazsam farklı şehirde bir düzenim olduğu için dersleri takip edemeyeceğim o yüzden: 1/ devamsızlığa çok dikkat ediyorlar mı? Sadece sınavlara girsem de yeterli gelmez mi? İlk yıl tüm derslerden kalırım muhtemelen bu noktada diğer sorum: 2/ okulu ilk yılda donduramıyoruz galiba, tüm derslerden kalsam bile okulu dondurabilir miyim? Dondurmanın süresi var mı?
Diğeri konu da Ankara üniv uzaktan öğretim sinoloji yazmak mantıklı mı? Herkes uzaktan Çince okunmaz demiş. 1/ uzaktan eğitimlerde Erasmus, mevlana programları gibi imkanlar var mı? 2/ uzaktan eğitimde diğer yıllarda ortalamayı yükseltip örgüne geçebiliyor muyuz?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı