Uzay Ofis Z-Drive alınır mı?

Zymnax

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Linkteki urunden almayi dusunuyorum. Alan kullanan var midir? Ayrica hangi adresi secersem seceyim sorun olustu diye bir hata veriyor. Hatanin sebebini bilen var midir?

1654642860138.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki urunden almayi dusunuyorum. Alan kullanan var midir? Ayrica hangi adresi secersem seceyim sorun olustu diye bir hata veriyor. Hatanin sebebini bilen var midir?

Eki Görüntüle 1412680

Amazon.com.tr sadece renk farkı mı var linteki ürünle bunun arasında? Fiyatı nasıl sizce? Alınır mı? Bende oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Edit: Gerçi ölçüleri stil falan farklılıklar varmış.
Yine de ürün ile ilgili yorumlarınızı alabilirim. Fiyatı uygun gibi göründü bana.

Sungeri biraz sert. Ayrica deri oldugu icin yazin gercekten fazlasiyla terleme yapiyor. Kollari da kirilacak gibi surekli ama kirilmadi hala. Su anda alacak olsam biraz daha ekleyip Hawk Fab almayi tercih ederdim. Butce yetmiyorsa bu da fena degil.
Amazon.com.tr sadece renk farkı mı var linteki ürünle bunun arasında? Fiyatı nasıl sizce? Alınır mı? Bende oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Edit: Gerçi ölçüleri stil falan farklılıklar varmış.
Yine de ürün ile ilgili yorumlarınızı alabilirim. Fiyatı uygun gibi göründü bana.

Benaldim iade ettim sol kolcak ileri geri sert sag kolcak asiri yumusakti bas yastigina imalatta yastik sol faca diye uazmislar cikmiyor iturma alani deseni ters dikmisler sag taraf dikisler oturmus sol taraf 3 4 cm kayik yaslanma yerinde 2 adet ezik altta 1 adet ezik vardi deri koseleri burusuk koltuk sola yatik genel.ankamda cok kotuydu iade ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı