Uzaylılar gerçek mi?

Dünyamızda canlılık, sudan türedi. Güncel bilim bilgimiz ile su olmak zorunda.

Ama güncel diyorsunuz. Onların dünyasında da canlılık, fosfin gazı ile türemiştir belki. Kaldı ki fosfin gazı bir sürü gezegende rastlanmış ve insanlar için son derece zehirli olan bir gazdır.

Merhaba hocalarım. Haber dinliyorken uzaylılarla ilgili bir haber yayınlamışlar. UFO'nun görüntülerini yayınlamışlar ve PENTAGON onaylamış. Sizce uzaylılar gerçek mi? Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir?

Açıkçası benim fikrim yalan olduğu. Ya ben merak ediyorum neden yabancı cisim diye vurmuyorlar? İzinsiz uçuş nedeniyle patlatın gitsin. Bunların gerçek olduğunu sanmıyorum. Senaristlere para çıkıyor işte. Para veriyorlar vurmayın bizi aksiyon yaratalım diye deseler anca öyle vurmazlar ki bence öyle. Daha insanlar birbirini bizim sınırımıza girdi diye vuruyorken böyle şeylerde videoya çekmelerinin gerçekliğinden şüphe ediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Kanıtlar üzerinden ilerlemeyeceğim ama koskoca evrenin sadece bizim için var oluşu bana çok mantıklı gelmiyor. Yani insan dışı varlıklar da var tabii ki .

Ben cinlerin uzaylı olduklarını düşünüyorum.

Milattan önceki insanların farklı biçimde gördükleri uzaylıları cin, peri, şeytan, melek gibi doğaüstü varlıklar olarak tanımladıklarını düşünüyorum.

Kesinlikle dünya dışı yaşam var bunu zaten kanıtladık asıl önemli olan bunların gelişmişlik seviyesi bizden geri veya ileri olabilir bizim galaksimize çok uzak olabilir bu canlılar ve bizi bulmaları samanlıkta iğne aramak gibi.

Değil ama tanımlayamadığımız ve evren de belki uzay dışında farklı şeylerin olduğu nettir. UFO olayına gelirsek area 51 vb bölgelerde belki bir iletişim yolu buldular vb. UFO insan yapımı.(net bir Bilgi değil ama uzaylı teknolojisi yalan.) Eğer ellerinde UFO varsa kullanabiliyorlarsa vay halimize.
Kesinlikle dünya dışı yaşam var bunu zaten kanıtladık asıl önemli olan bunların gelişmişlik seviyesi bizden geri veya ileri olabilir bizim galaksimize çok uzak olabilir bu canlılar ve bizi bulmaları samanlıkta iğne aramak gibi.
Belki farklı evren vb haklısınız. Kesinlikle.
Koca evrende sadece biz yaşıyor olamayız. Bence bizim daha bilmediğimiz birçok canlı var.
Bence de. Ve bunlar belki yarın veya yarından da yakın bilebiliriz.

Geri
Yukarı