Uzaylılar Gerçekten Var Mı?

Var Mı?

• Var.

Oy sayısı: 13 68,4%
  • Yok.

Oy sayısı: 6 31,6%

• Toplama oylamalar
    19
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Uzayda yaşayabilen ve bizim tanımımıza göre canlı sayılabilen varlıklar bence var. FBI 'ın internet sitesinde yayınlanan yazıları takip etmeni öneririm. 50 yıl sonra açıklama zorunluluğu oluyor bazı devlet olaylarını. Geçen sene bir pilotun uzaylı ile temas kurduğuna dair bir yazıya denk gelmiştim. Sence var mı sen onu söyle bize önce :D

Dark Knighht

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kesin bir bilgi olarak Kur-An'dan yola çıkarsak, insan ve cinlerden başka varlıklardan bahsedilmiyor, eğer olsaydı veya onlar ile iletişim kurabilseydik elbette onlarda yazardı, ama şu bir gerçek cinler var ve insanlarla birlikte farklı bir alemde bu yeryüzünü paylaşıyoruz.

TpszTelevizyon

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dr. Watson ile olay peşinde
Biz bir galaksinin içerisindeyiz, bunu kapsayan bir galaksi var sonra yanında milyonlarca galaksi ve bunu da kapsayan bir galaksi var ve yanında... ∞

Bu videoyu izle pişman olmazsın...

Ömer Erten

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bence olsada olmasada asla onları bulamayız onlarda bizi. Işık hızından yüksek hızda gidemeyiz. Bence bu olayları unutup Dünya dostu teknolojilere ağırlık verelim. Ör : Sentetik Ağaç.

En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Kesin bir bilgi olarak Kur-An'dan yola çıkarsak, insan ve cinlerden başka varlıklardan bahsedilmiyor, eğer olsaydı veya onlar ile iletişim kurabilseydik elbette onlarda yazardı, ama şu bir gerçek cinler var ve insanlarla birlikte farklı bir alemde bu yeryüzünü paylaşıyoruz.
Yanlışın var ;
Allah c.c. buyurdu ki:”Ey Muhammed!,Eğer sen olmasaydın hayalimde, yaratmazdım hiç bir varlığı, Seni 18000 Alemi şereflendirmen için yarattım.”

Ayrıca Hawking'in kitaplarını da oku, belgesel serileri bile var, görsel farkındalık açısından. Benim oy'um var olduğu yönünde :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı