Uzaylılar vs dünyalılar

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba uzaylılar var mı bilmiyorum ama varlarsa bile dünyaya gelmezler hadi o kadar şansızlar ve geldiler muhtemelen şunlar olur.

Uzaylı kardeş: Misafirliğe geldik varsa alırız bir tane çay.
İnsanlar: Saldır saldır nükleerle dal.
Uzaylı kardeş: Necmettin kaç oğlum kaç bunlar bizi burada öldürecek.

Yani demek istediğim uzaylılar mı daha tehlikeli insanlar mı? Bence insanlar daha tehlikeli çünkü uzaylı bile geldiğinde barışçıl yaklaşır. Biz ise uzaylıların geldiklerinde amaçsız bir şekilde bizi yok edeceklerini falan düşünüyoruz ama uzaylılar bizimle savaşmaya bile tenezzül etmez.

Merhaba uzaylılar var mı bilmiyorum ama varlarsa bile dünyaya gelmezler hadi o kadar şansızlar ve geldiler muhtemelen şunlar olur.

Uzaylı kardeş: Misafirliğe geldik varsa alırız bir tane çay.
İnsanlar: Saldır saldır nükleerle dal.
Uzaylı kardeş: Necmettin kaç oğlum kaç bunlar bizi burada öldürecek.

Yani demek istediğim uzaylılar mı daha tehlikeli insanlar mı? Bence insanlar daha tehlikeli çünkü uzaylı bile geldiğinde barışçıl yaklaşır. Biz ise uzaylıların geldiklerinde amaçsız bir şekilde bizi yok edeceklerini falan düşünüyoruz ama uzaylılar bizimle savaşmaya bile tenezzül etmez.
Şu diyaloğu temsili olarak göstermek isterim :

Fakir Kambur (biz temsili) : İzin verirseniz atınızı ben çekebilir miyim ?
Moğol Komutan (Uzaylı temsili) : Senin gibi bir sefile atımın yularını çektirir miyim
sanırsın !?

Eğer dünyaları yok edilmişse muhtemelen saldıracaklardır. Ha öylesine dünyamızı bulmuşlarsa ve hayatlarında bir sıkıntı yoksa barışçıl yaklaşırlar. Ama bence insandan üstün teknolojiye sahip bir ırk olsaydı bu ırk muhtemelen ışık hızına ulaşmış olurdu ve her türlü bulurduk diye düşünüyorum. Evrenin bir ötesindeyse zaten o farklı konu.

Geri
Yukarı