Uzun bir aradan sonra ilk mesaj

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar kız arkadaşım ile tartışıp birbirinizi engellemiştik. Ben birkaç kere ulaşmaya çalışmıştım ama her yerden silmişti. Uzun bir aradan sonra istek atmış bende kabul ettim. Ne yazacağımı bilemedim görüşmeyeli nasılsın yazdım. Çevrimdışı oldu bir de hala kus muyuz yazdım, bıraktım. Şimdi cevap bekliyorum. Ne yapsam bir şey olmamış gibi mi yapayım. Ne yapacağıma karar veremedim. Var mıdır öneriniz? Nasıl bir mesaj yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Döneceğini pek düşünmüyorum hocam açıkçası. Sizi "arkadaş olarak görüyor" olabilir. Yazmanızı da pek tavsiye etmem, şimdi yazmışsınız ama, geri dönüş yaparsa belki bir umut ışığı olabilir, ama dediğim gibi bizim kızlarımız egolu ve sizi "arkadaş olarak görüyor" büyük ihtimal. Çok yazışıp egosunu okşamanızı da tavsiye etmem.

Ayrılacak kadar geçerli bir sebepten ötürü ayrılmışsınız. Tekrar bir araya gelirseniz bunun tekrar etmesi işten bile değil. Ne demişler "Ex'ten 'next' olmaz".

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı