Uzun ömürlü Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
12500

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-04 at 13.28.56.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-04 at 13.28.56.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 38
  • WhatsApp Image 2021-03-04 at 13.40.06.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-04 at 13.40.06.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Bunu al onu alacağına, marka basılmış MSI.

Hocam bu GameGaraj nedir ya Türkiye'de yaklaşık 20 senedir olan bir firma olarak biliyorum ama herkes MSI falan diyor MSI kadar kaliteli ama daha ucuz ve daha iyi özellikleri nasıl oluyor beni aydınlatırsanız sevinirim.

Hocam bu GameGaraj nedir ya Türkiye'de yaklaşık 20 senedir olan bir firma olarak biliyorum ama herkes MSI falan diyor MSI kadar kaliteli ama daha ucuz ve daha iyi özellikleri nasıl oluyor beni aydınlatırsanız sevinirim.

Kar payını olması gereken kadar koyuyorlar. Ve kendine özel bir yazılımı yok.

Alpha 15'de bakabilirsiniz hocam, ancak bu modelde gayet güzel.

Hocam önerleriniz için teşekkürediyorum, mimarlık mezunu olduğum için render işleriyle çok uğraşıyorum işlemci neyse ama ekran kartınında AMD olması bana sıkıntı çıkartır, ROG STRIX de çok çirkin be hocam 😅😅

Hocam önerleriniz için teşekkürediyorum, mimarlık mezunu olduğum için render işleriyle çok uğraşıyorum işlemci neyse ama ekran kartınında AMD olması bana sıkıntı çıkartır, ROG STRIX de çok çirkin be hocam 😅😅

Başka alternatif yok maalesef hocam:(
Ve rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu:)

Kapalı kutu cihazdan bahsediyorum. İnternetten almak istemiyorsa 50-100 tl fazla verir ya kapısına getirir adam ya da gider alır. Konuşmak için konuşmayın.
Mesela şu ilan örnek gösterilebilir. Ben de Sahibinden'den kapalı kutu aldım.
Hocam nasıl konuşmak için konuşmayın ya. İlanı inceledim tarih göremedim. Kim bilir ne zaman başladı, ben güvenip tercih etmiyorum. Sadece uyarmak istedim konu sahibini.
Kar payını olması gereken kadar koyuyorlar. Ve kendine özel bir yazılımı yok.
Hocam ben aradığımda MSI bizim için hazırlıyor denmişti. Şimdi kontrol ettim siteden Blaster modelleri için varmış ama diğerlerinde göremedim.

Dosya Ekleri

• blaster.png
    blaster.png
    80,7 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı