Uzun ömürlü SSD önerisi

Eskopya27

Centipat
Laptopa alacağım. Modeli Monster Tulpar T7 v19.3.
Alan az o yüzden bir tane 240 GB SSD alacağım da bazı yerlerde okudum bazı modellere 1 yıl ömürlü falan almayin yazıları vardı. O yüzden sorayım dedim. Laptopuma uygun SSD önerebilir misiniz?

Laptopa alacağım. Modeli Monster Tulpar T7 v19.3.
Alan az o yüzden bir tane 240 GB SSD alacağım da bazı yerlerde okudum bazı modellere 1 yıl ömürlü falan almayin yazıları vardı. O yüzden sorayım dedim. Laptopuma uygun SSD önerebilir misiniz?

Bütçe nedir? Ömürlük istiyorsan Samsung 250 GB alabilirsin. Bu arada laptopunun garantisi devam ediyorsa SSD'yi değiştirmek için Monster'dan izin al.

860 EVO uzun süre dayanır. Ben 500 GB'lik sürümünü 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum, hâlâ ilk günkü performansını veriyor.
Samsung 860 EVO 500 GB 15.03.2020 CrystalDiskInfo.png

Samsungun PRO modelleri çok uzun ömürlü tavsiye ederim.

860 EVO uzun süre dayanır. Ben 500 GB'lik sürümünü 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum, hâlâ ilk günkü performansını veriyor.

7 yılı geçti ocz kullanıyorum. 63 TB olmuş. Şu ssd'nin 500 gb versiyonu şimdi olsa alırdım.

Dosya Ekleri

• crys.jpg
    crys.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 237
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı