Uzun saatler geçirebileceğim oyun önerisi

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Çoğu bilindik hikaye oyununu bitirdikten sonra oynayacak oyun bulamamaya başladım. Aradığım oyunda istediğim özellik uzun saatler oynayabilecek olmam. Gerek tek başıma gerek arkadaşlarımla sıkılmadan çok saat geçirebileceğim bir oyun arıyorum. Örneğin Sea of Thieves çok zevkli bir oyun ama tek başıma oynayamıyorum. Önerinizin Online oyun olmasına gerek yok sadece tek başıma vakit geçirebileceğim, Steam üzerinden satın alabileceğim bir oyun arıyorum. Lütfen Witcher, Detroit, Battlefield, CoD gibi bilindik oyunları önermeyin çoğunu oynadım ve biliyorum.

Steam'de şuan da yok fakat Minecraft olabilir.

Persona 4 golden J-RPG sevmiyorsan sevdiren türden bir oyun +60 saat oynatır golden endinge kasacaksanız +70 veya 80'e bile kadar çıkabiliyor onun dışında yakuza0 33 saatlik dopdolu bir hikaye + muhteşem bir senaryo sunuyor.

Monster Hunter World olabilir sürekli oynayarak kasılacağınız bir oyun arıyorsanız. Oyunu 35 TL'ye alabilirsiniz. Monster Hunter: World 35,70 TL'ye alma yöntemi. Arkadaşlarınızla da tek başınıza da eğlenebileceğiniz bir oyun eğer sarıp sürekli oynayıp kasacak bir oyun arıyorsanız. Ha onun dışında uzun süre oynamayı zorluk ile sağlamak isterseniz 15 gün sonra kış indirimi geldiğinde Souls serisine başlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı