Uzun saatler geçirebileceğim oyun önerisi

Dead Cells
Hades
Spelunky 2
Dying Light
Mortal Kombat 11
Stardew Valley
Rimworld
Terraria
Forza Horizon

Aralarından en çok önerdiklerim ise Hades, Spelunky 2 ve Dead Cells

Gerek tek başıma, gerek arkadaşlarımla oynayabileceğim yazmışsın. İlk önce yazdığın metindeki yanlışları kontrol et sonra laf atmaya gel.
Anlama konusunda sıkıntı da var sanırım :D. O dediğin cümlenin anlamı istediğim zaman tek başıma istediğim zaman arkadaşlarımla oynayabileceğim bir oyun önerisi. Ayrıca Sea of Thieves'i bildiğimi de yazmışım. Yaş kaçtı? :D.

Anlama konusunda sıkıntı da var sanırım :D. O dediğin cümlenin anlamı istediğim zaman tek başıma istediğim zaman arkadaşlarımla oynayabileceğim bir oyun önerisi. Ayrıca Sea of Thieves'i bildiğimi de yazmışım. Yaş kaçtı? :D.
Tamam dostum alt tarafı bir öneri verelim dedik, iyiliği de kötü karşılık verdin. Ayrıca Sea Of Thieves tek başına oynayabileceğin bir oyun. Oyunu biliyorsan neden tavsiye istedin anlamadım. Yaşımı sormuşsun bir de :D. İyilik bilmeyen bir çocuksun, böyle devam edersen çok şey kaybedersin.

Çok ön yargılı olarak başlamadığım New World oyununa başladım arkadaşımın zorlamasıyla keşke önceden baslasaymışım diyorum. Zaman öldürmek için birebir. Life skill odaklı zvkli bir oyun.

Geri
Yukarı