Uzun Saç İçin Stil

Makaleler
9
Arkadaşlar hazır lise bitti değişiklik olsun diye saçlarımı yandan uzatmak istedim şuan dudağıma gelmese de burnumun sonuna kadar geliyor.
Saçlarımı ortadan ayırıp yana taradım ancak benimki ekte belirttiğim Ronald'ın saçına döndü :D. Önler ve üstler tıpkı onunki gibi duruyor tip falanda aynı yanlar o kadar uzun değil, kulağı geçmiyor ama yanların da tipi aynı ne yapmalıyım ? Aşağıda belirttiğim saç tipleri veya ona benzer istiyorum ama şuan belirttiğim gibi turunculunun saçına benziyor neler yapmam lazım saça?

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 214
  • keanu-reeves.jpg
    keanu-reeves.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 297
  • 2013-erkek-saç-modelleri 2.jpg
    2013-erkek-saç-modelleri 2.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 675
  • erkek-uzun-sac-modelleri.jpg
    erkek-uzun-sac-modelleri.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 1.880
  • RonWeasley_WB_F4_RonJealousAtYuleBall_Still_080615_Land.jpg
    RonWeasley_WB_F4_RonJealousAtYuleBall_Still_080615_Land.jpg
    246 KB · Görüntüleme: 223
Son düzenleme:
Keanu Reeves'in eski fotoğraflarına bakarsanız görebilirsiniz aslında o pek bakmamış saçına başta.

Her şeyden önce kaliteli bir berbere gidip "Ben şu şekilde yapacağım saçımı, buna yönelik bir kesim yapın lütfen." demelisiniz. Hem bir profesyonelden süreç üzerine bilgi almış olursunuz hem de direkt berber dokunmadan uzatacağınızda oluşabilecek (olmak zorunda değil) saç dökülmesi vs. önüne geçebilirsiniz.

Keanu Reeves'in eski fotoğraflarına bakarsanız görebilirsiniz aslında o pek bakmamış saçına başta.

Her şeyden önce kaliteli bir berbere gidip "Ben şu şekilde yapacağım saçımı, buna yönelik bir kesim yapın lütfen." demelisiniz. Hem bir profesyonelden süreç üzerine bilgi almış olursunuz hem de direkt berber dokunmadan uzatacağınızda oluşabilecek (olmak zorunda değil) saç dökülmesi vs. önüne geçebilirsiniz.
Teşekkürler şuan saçım burnuma kadar geliyor. O seviyeye yaklaşmasını mı beklemiliyim yoksa yakın zamanda mı gitmeliyim.

Geri
Yukarı