Uzun soluklu oyun önerisi

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 ay boyunca internetsiz bir ortamda kalacağım ve bunun için çevrimdışı hikayeli ve güzel grafikli oyunlar arıyorum. Önereceğiniz oyunlar uzun süreli olsa çok iyi olur ayrıca illaki hikayeli olacak diye bir şey yok. Bannerlord gibi de olabilir. Ve grafikleri güzel olsun yani biraz da şunu istiyorum oyunda gelişmek için çaba sarf etmeyi oyun beni kendine çeksin ki zamanımı eğlenceli şekilde geçirebileyim.

Merhaba, yaklaşık 1 ay boyunca internetsiz bir ortamda kalacağım ve bunun için çevrimdışı hikayeli ve güzel grafikli oyunlar arıyorum. Önereceğiniz oyunlar uzun süreli olsa çok iyi olur ayrıca illaki hikayeli olacak diye bir şey yok. Bannerlord gibi de olabilir. Ve grafikleri güzel olsun yani biraz da şunu istiyorum oyunda gelişmek için çaba sarf etmeyi oyun beni kendine çeksin ki zamanımı eğlenceli şekilde geçirebileyim.

Sword art Online serisinden seç beğen al.

Sistemin kaldırıyorsa Days Gone deneyebilirsin. 1 haftadır günde ortalama 3-4 saat oynamama rağmen daha bitmedi, uzun soluklu hikayesi ve oyun içi animasyonları film tadında yansıtan ve yaşatan sağlam sayılı oyunlardan biri olarak oynamayanlara da öneririm.

Son düzenleme:
Rogu-like: Dead Cells / 28 TL, Türkçe var.

Aksiyon-RPG: Witcher 3 / 11 TL, Türkçe var.

Strateji: Divinity original sins 2 / 30 TL, Türkçe yama var.

Simülasyon: Stardew Valley / 14 TL, Türkçe var.

Aksiyon-macera: Gears of War 5 / 24 TL, Türkçe var.

Önerdiğim oyunların hepsi ucuz ve Türkçe desteği mevcut. Hepsi beni uzun saatler kendilerine oynattılar umarım eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı