Uzun süre dalmak

Merhabalar.
Bu aralar acayip dalıyorum. Boş boş. Gözümü kırpsam dahi kafam dağılmıyor dalmaya devam ediyorum. Böyle daldığım zaman saatlerce öyle kalasım geliyor. Bu aralar bazı sorunlar yaşıyoruz bu yüzden mi bilmiyorum ve anksiyete atağı geçirdiğimden beri böyleyim. Bir şey de düşünmüyorum durduk yere uzun süre dalıyorum. Bu mesajı yazarken bile klavyeye daldım. Uykusuz da değilim. Bu normal midir?

Resim yapıyorum. Film izliyorum. Hobilerim var ama nedense sürekli böyleyim. Hatta derslerde de dalıyorum. Hocalar sürekli bana soruyorlar ne düşünüyorsun diye.
Anladım, kafanızda takıntı mı oluyor öyle oluyor ve siz sürekli bir şey düşünüp dalıyor iseniz psikiyatriye görünmenizi öneririm, çünkü bu bir tür hastalık da olabilir. Örnek ben OKB hastasıydım ben çok kafama dalmazdım ilaç içmeden önce ancak ilaç içtikten sonra çok dalardım, yani bir görünün derim sizin için iyi olabilir.

Anladım, kafanızda takıntı mı oluyor öyle oluyor ve siz sürekli bir şey düşünüp dalıyor iseniz psikiyatriye görünmenizi öneririm, çünkü bu bir tür hastalık da olabilir. Örnek ben OKB hastasıydım ben çok kafama dalmazdım ilaç içmeden önce ancak ilaç içtikten sonra çok dalardım, yani bir görünün derim sizin için iyi olabilir.

Hocam ben de sosyal anksiyete veya asperger sendromu olduğunu düşünüyorum. cidden iletişim de zorlanıyorum. Hatta geçen hafta 2 kere atak geçirdim. Bir şey düşünürken dalıyorum ama daldıktan sonra bir şey düşünmüyorum. Çok garip bir şey.

Bende dalarım sık sık ve ailem yeni gelin gibi ne dalıp gidiyorsun diyorlar. :D Beyninizi sınav ve derslere çok yorduğunuz için olabilir, ya da bilgisayar ve telefonla çok uğraşıyorsanız gözleriniz de yoruluyordur.

Hocam ben de sosyal anksiyete veya asperger sendromu olduğunu düşünüyorum. cidden iletişim de zorlanıyorum. Hatta geçen hafta 2 kere atak geçirdim. Bir şey düşünürken dalıyorum ama daldıktan sonra bir şey düşünmüyorum. Çok garip bir şey.
O zaman psikiyatri görüşü almanızı öneririm.

O zaman psikiyatri görüşü almanızı öneririm.

Ailem izin vermiyor.
Bende dalarım sık sık ve ailem yeni gelin gibi ne dalıp gidiyorsun diyorlar. :D beyninizi sınav ve derslere çok yorduğunuz için olabilir, ya da bilgisayar ve telefonla çok uğraşıyorsanız gözleriniz de yoruluyordur.

Hocam benim atak geçirdiğimden beri böyleyim.

Geri
Yukarı