Uzun süre oynanabilecek Online oyun tavsiyesi

Lony111

Kilopat
Sistemim şu şekilde:
  • İşlemci: i5-4200M
  • Ekran kartı: GT 740M 2 GB
  • RAM: 8 GB DDR3
Bütçe sıkıntım yok. Uzun süre oynayabileceğim Online bir oyun istiyorum. Sürekli kendini tekrar etmemesi, P2W olabilir sıkıntı değil. Her türlü oyun oynuyorum, tür sıkıntım yok.

Zula P2W'dir. Ama stok silahlarını geliştirirsen çok eğlenceli olur. P2W fakat çok para istemiyor. Bence biraz fazla abartılıyor. Taktic force'de yeni ama güzel bir oyun.

Dead by daylight
Rainbow Six Siege
ikisinide oynuyorum, beklerim.
R6 indirimdeymiş yarın alıyorum steam hesabım : DoğanK
Epic Games'den alsam da beraber oynayabilme şansına sahipsek Epic'den alacağım
60TL indirim kuponum varda. :D
Zula P2W'dir. Ama stok silahlarını geliştirirsen çok eğlenceli olur. P2W fakat çok para istemiyor. Bence biraz fazla abartılıyor. Taktic force'de yeni ama güzel bir oyun.
Daha önce denedim taktic force lakin çok eksiği var Zula daha mantıklı bir seçenek oluyor. Ama bana çok basit geldi, ilk oynadığımda falan.

BF3'ü seneler önce Origin'de ücretsiz olduğunda edinmiştim hala da canım sıkıldığımda girip oynuyorum metro haritasının zevkini şu an veremeyen oyunlar var.
Bf serisini baştan sona oynamak istiyordum zaten iyi hatırlattın. :D

Son düzenleme:
R6 indirimdeymiş yarın alıyorum Steam hesabım: Doğank.
Epic Games'den alsam da beraber oynayabilme şansına sahipsek Epic'den alacağım.
60TL indirim kuponum varda. :D

Daha önce denedim taktic force lakin çok eksiği var Zula daha mantıklı bir seçenek oluyor. Ama bana çok basit geldi, ilk oynadığımda falan.

BF serisini baştan sona oynamak istiyordum zaten iyi hatırlattın. :D.

3Ü oynayabileceğini düşünüyorum o sistemde multiplayer Modu'da çok sarıyor 64 kişilik harita ve bir de dolu olunca gerçek savaş ortamı oluyor saatler geçse de anlamıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı