Uzun süre oynanacak oyunlar

Bugr4

Hectopat
Daha fazla  
Bu ara oyun arıyorum fakat kendi istediğim gibi bir şey bulamadım. Çok uzun sürecek oyun istiyorum. Bitmesin, resmen başından kalkamayayım. Skyrim denemiştim ama sarmamıştı. Controller de var klavye farede. Oyun öneriniz var mı? Bannerlord ve Warband önermeyin çünkü Warband'i aşırı fazla oynadım ve sıktı.

Bu ara oyun arıyorum fakat kendi istediğim gibi bir şey bulamadım. Çok uzun sürecek oyun istiyorum. Bitmesin, resmen başından kalkamayayım. Skyrim denemiştim ama sarmamıştı. Controller de var klavye farede. Oyun öneriniz var mı? Bannerlord ve Warband önermeyin çünkü Warband'i aşırı fazla oynadım ve sıktı.
stranded deep, Rust

Warframe seni 200 saat oynatır. Aslında 3000 ama yeni güncellemeler vs falan var.

_Çelik gibi sinirlere sahipsen LoL başlayabilirsin :)
_Stratejiye biraz merakın var ise :
1-Age of Empires 2 HD,DE
2-Strongold serileri
3-Majesty
4-Generals serileri , Red Alert 2
5-Heroes of Might and Magic 2-3
6-Total War Serileri
_Hikaye, bulmaca tarzında Machinarium, Braid, World of Goo

Bunlardan LoL ve Age of Empires 2 online olarak rekabetci şekilde , diğerlerini singleplayer oynaman önerebilirim.

Edit: Age of Empires 2'yi 2000'li yıllardan hamachi zamanlarından beri, LoL'ü de 2011-2012'den beri oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı