Uzun süreli oyun önerisi

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süreler boyunca oynayabileceğim bir oyun arıyorum. Aklımda Monster Hunter: World var şu an, tavsiyelerinizi bekliyorum (Online olursa daha iyi olur). Sistem gereksinimi önemli değil. CS, Apex, Valorant gibi rekabetçi oyunlar istemiyorum çünkü onları oynarken yeterince kanser oldum insanlardan dolayı. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher'ı 150 saat kadar oynadım, RDR var fakat 2 kere yükleyip sildim 20 saat oynadım toplam, saramadım bir türlü.
Insurgency Sandstorm'a göz atın derim. Ama bir daha Valorant ve CS tarzı oyunlara dönemezsiniz. Çünkü bu oyundaki tat bir başkadır. Steam incelemelerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca kanser de olmazsınız.

Insurgency Sandstorm'a göz atın derim. Ama bir daha Valorant ve CS tarzı oyunlara dönemezsiniz. Çünkü bu oyundaki tat bir başkadır. Steam incelemelerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca kanser de olmazsınız.
Evet o oyunu da biliyorum, bakmıştım videolardan pek ısınamamıştım ama tekrar bakacağım. Sanırım ısınmak için oynamak gerekebilir.

Merhabalar, uzun süreler boyunca oynayabileceğim bir oyun arıyorum. Aklımda Monster hunter: World var şu an, tavsiyelerinizi bekliyorum (Online olursa daha iyi olur). Sistem gereksinimi önemli değil. CS, Apex, Valorant gibi rekabetçi oyunlar istemiyorum çünkü onları oynarken yeterince kanser oldum insanlardan dolayı. Şimdiden teşekkürler.

GTA 4 ve 5
Witcher 2
Assassin's Creed Odyssey.
AC Valhalla.

Valhalla oynamak istiyorum fakat bakiyem Steam üzerinde ne yazık ki. Diğerlerini oynadım.

Bu arkadaş forumda offline Steam hesabı satıyor sorabilirsin.

Geri
Yukarı