Uzun vadeli kullanmak için Razer Viper Mini alınır mı?

Bütçe
200

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
Hayırlı akşamlar, buranın indirim kısmında gördüm de 200 TL'ye düşmüş ve herkes çok tavsiye etmiş. Ben normal oyun oynayan birisiyim ve ofis farem var onunla normal idare edebiliyorum, benim gibi normal oyun oynayan birisine bu fareyi tavsiye eder misiniz? Almayı düşünüyorum da size de sorayım dedim. Bir de elime uyup uymaması önemli bu yüzden fotoğraf da attım:

WhatsApp Image 2022-01-23 at 10.09.48 PM.jpeg

Kardeşim için aldım. Kullanımı çok keyifli ve yaklaşık 5 dk'lık kullanımdan sonra kendi Razer Mamba TE'yi kullanınca Viper Mini'nin tadının damağımda kaldığını hissedebiliyorum. Kullanması çok zevkli bir mouse. Hafif ve oldukça hızlı. optik anahtarlara sahip olduğu için de oldukça hızlı. Alırsanız pişman olmazsınız.

Kardeşim için aldım. Kullanımı çok keyifli ve yaklaşık 5 dk'lık kullanımdan sonra kendi Razer Mamba TE'yi kullanınca Viper Mini'nin tadının damağımda kaldığını hissedebiliyorum. Kullanması çok zevkli bir mouse. Hafif ve oldukça hızlı. optik anahtarlara sahip olduğu için de oldukça hızlı. Alırsanız pişman olmazsınız.
Benim için tek önemli şey elime uyup uymaması, görselde elim fazla uzun değil ama fareyi nasıl tuttuğumu tam çözemedim. Benim gibi birisinin eline fazla büyük veya fazla küçük olur mu?

Benim için tek önemli şey elime uyup uymaması, görselde elim fazla uzun değil ama fareyi nasıl tuttuğumu tam çözemedim. Benim gibi birisinin eline fazla büyük veya fazla küçük olur mu?
Claw Grip tutuyorsunuz fareyi. Şu anda kullandığınız mouse'un boyutu ile Vİper Mini'nin boyutunu karşılaştırırsanız az çok kafanızda bir fikir oluşabilir. Zaten simetrik bir mouse yani hem sol hem sağ el için uygun.

Kardeşim için aldım. Kullanımı çok keyifli ve yaklaşık 5 Dk'lık kullanımdan sonra kendi Razer Mamba TE'yi kullanınca Viper Mini'nin tadının damağımda kaldığını hissedebiliyorum. Kullanması çok zevkli bir mouse. Hafif ve oldukça hızlı. Optik anahtarlara sahip olduğu için de oldukça hızlı. Alırsanız pişman olmazsınız.

Ben de 40 TL'lik mouse almıştım 7 ay oldu hâlen ilk günki gibi bozulunca ilk alacağım mouse Razer Viper Mini olacaktır.

Claw Grip tutuyorsunuz fareyi. Şu anda kullandığınız mouse'un boyutu ile Vİper Mini'nin boyutunu karşılaştırırsanız az çok kafanızda bir fikir oluşabilir. Zaten simetrik bir mouse yani hem sol hem sağ el için uygun.
Bu faremin sadece arkası biraz büyük gibi ama Viper Mini biraz küçük gibi gözüküyor, elime olacağını tahmin ediyorum, sizin bir tahmininiz var mı? Yani şuan ne olursa olsun almaya değer mi?
Bence bir denemenizi öneririm almadan önce.
Pandemiden dolayı AVM'ye gidemiyorum, maalesef sadece fotoğraftan tahmin yapabilirim.

Bu faremin sadece arkası biraz büyük gibi ama Viper Mini biraz küçük gibi gözüküyor, elime olacağını tahmin ediyorum, sizin bir tahmininiz var mı? Yani şuan ne olursa olsun almaya değer mi?
Viper mini biraz küçük bir fare. Bana kalırsa Viper Mini'nin ölçülerini internetten bulun. Kendi farenizin ölçülerini de kendini ölçün. En geniş kısımdan en boy şeklinde ölçerseniz yeterli olur. Eğer kendi farenizle Viper Mini arasında maksimum 5mm'e kadar boyut farkı varsa sorun olacağını sanmıyorum rahat alışırsınız. Ama kullandığınız fare çok büyük veya çok küçük bir fareyse elbette Viper Mini'ye geçtiğiniz zaman alışmanız biraz vakit alacaktır. Ama yine de eğer elinize ve ihtiyaçlarınıza uyuyorsa kaçırmamanız gereken bir fare.

Hayırlı akşamlar, buranın indirim kısmında gördüm de 200 TL'ye düşmüş ve herkes çok tavsiye etmiş. Ben normal oyun oynayan birisiyim ve ofis farem var onunla normal idare edebiliyorum, benim gibi normal oyun oynayan birisine bu fareyi tavsiye eder misiniz? Almayı düşünüyorum da size de sorayım dedim. Bir de elime uyup uymaması önemli bu yüzden fotoğraf da attım:

Eki Görüntüle 1279884

Bunu da inceleyin. Sizin mousea benziyor ve dpi değeri daha yüksek galiba:

1642911989426.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı