Uzun yol motosiklet önerisi

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Tüm Türkiye'yi dolaşmak istiyorum ve bir motosiklete ihtiyacım var. Hem çadırımı, sandalyemi, kıyafetlerimi, her şeyimi taşıyacak büyük bagajlı bir öneriniz varsa alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işler tamamen bütçeye bakar. Ne tür bir motosiklet ile yol yapmayı düşünüyorsunuz? Aklıma direk Suzuki GSXR Hayabusa önermek geldi. Harika bir Sport touring motosiklet. Otobanda rolling de yapar, dünyayı da dolaşır.

Bu işler tamamen bütçeye bakar. Ne tür bir motosiklet ile yol yapmayı düşünüyorsunuz? Aklıma direk Suzuki GSXR Hayabusa önermek geldi. Harika bir Sport touring motosiklet. Otobanda rolling de yapar, dünyayı da dolaşır.
Arkadaş çadırdan, sandalyeden bahsediyor. Hayabusa otoban yolculukları İçin biçilmiş kaftan olsa da arkadaşın ihtiyaçlarına uygun değil. Africa twin tarzı adventure bir alete ihtiyacı var.

Arkadaş çadırdan, sandalyeden bahsediyor. Hayabusa otoban yolculukları İçin biçilmiş kaftan olsa da arkadaşın ihtiyaçlarına uygun değil. Africa twin tarzı adventure bir alete ihtiyacı var.
Çadırı, sandalyeyi Türkiye'de bu motorlarla göremediğimizden alışık değiliz. Adamlar yurt dışında her yola kullanıyor bu aletleri. Bana göre de evet uçuk bir motosiklet, ancak param varsa ne depoyu düşünürüm ne de motosikleti. Touring kategorisinin en iyilerinden bana göre.

Yine klasik zengin işi GS1200 ya da düşük bütçe ile X-Max 400 ABS, sağa ve sola heybe çantalar fazlası ile kâfi.

Son düzenleme:
Bütçeniz ne kadar?
300.000 TL kadar bütçem var.
Otobanda saatlerce beni rahat ettirecek güçlü bir şey düşünüyorum.

Geri
Yukarı