Uzun zamandır mutsuzum

Merhabalar arkadaşlar,
Uzun bir süredir mutsuzum. Ne yaptıysam da mutlu olamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Not: Boş yorum atacaklar gelmezse sevinirim. Konuya yorum atmayınca ölmezsiniz.

Güncelleme:
Ne yaptıysam mutlu olamıyorum, aylardır aynı mutsuzluk devam ediyor. Umarım sizlerde durumlar iyidir. 03/08/2021.

Dünyaya bir kere geliyorsun gül eğlen geç. Vur gitsin çal oynasın. Abartmamak kaydıyla :D

Bugün bir arkadaş zengin olmanın çok dertli olduğunu söyledi. Ailesinin 50000 TL borcu varmış. Ailesi 20000 TL maaş alıyor toplamda. Benim ailem 3000 TL zorlasan anca alıyor. Ailemin 100000 TL kredi borcu var. Arkadaşın dert yakındığı şeye bakar mısınız? Bunları görünce boğazlamak istiyorum.

Ben arada yürüyüşe çıkıyorum sahile falan yakınsan çık tak kulaklığını yürü. Okulda cana yakın bir insan ol arkadaşın çok olursa zaten ortam kuruyorsun mutlu oluyorsun. Tabii arkadaşları da çok dikkatli seçmek lazım arkadaşın yanlışı, insanı da yanlış yere düşürüyor. İyi düşünmek lazım asla kötü düşünceleri getirmemek lazım öyle yani :). Son olarak insanların verdiği umutsuzluk ve mutsuzluğa kapılma, bu hayatta herşeyle savaşan, sabırlı ve azim olanlar kazanır.

Son düzenleme:
Bugün bir arkadaş zengin olmanın çok dertli olduğunu söyledi. Ailesinin 50000 TL borcu varmış. Ailesi 20000 TL maaş alıyor toplamda. Benim ailem 3000 TL zorlasan anca alıyor. Ailemin 100000 TL kredi borcu var. Arkadaşın dert yakındığı şeye bakar mısınız? Bunları görünce boğazlamak istiyorum.

Hava atmak için büyük ihtimalle hocam, hayatı "İzlemeye" gelmişiz. İntihar etmek kendi dinimce yasak olmasaydı bunları görmemek ve bu sorunları çekmemek için düşünmeden intihar ederdim.

Geri
Yukarı