Uzun zamandır mutsuzum

Bazen hayatımı boşa harcadığımı düşünüyorum. Sözelci bir insana boşu boşuna neden matematiğin o kadar detaylarına giriyorsun ki? Tamam matematik önemli ama detayına inmene gerek yok.
Ülke bitmiş durumda, şu sınava gireyim baktım olmuyor bir halat ile işi çözerim.

Günah olduğundan istemiyorum ama olmasa gram beklemem.

Günah olduğundan istemiyorum ama olmasa gram beklemem.

Hocam, madem bu kadar kötü bir kader yazıldı ve kendi haklarımız verildi. İntihar etmemde problem yok bence ( şimdi intihara yönlendirmeden ban yemeyeyim ) şimdi düşünüyorsun bu adam Üniversite sınavında başarı yapıyor, gidecek parası yok gidiyor en kötü üniversiteye okuyor iş bulamıyor hayattan nefret ediyor. Bu adamın intihar etmesinde bence problem yok.

Hocam, madem bu kadar kötü bir kader yazıldı ve kendi haklarımız verildi. İntihar etmemde problem yok bence ( şimdi intihara yönlendirmeden ban yemeyeyim ) şimdi düşünüyorsun bu adam üniversite sınavında başarı yapıyor, gidecek parası yok gidiyor en kötü üniversiteye okuyor iş bulamıyor hayattan nefret ediyor. Bu adamın intihar etmesinde bence problem yok.

Bence de yok ama yapamıyorum işte. Ha şu olursa kabul. Araba çarpar falan dört gözle beklerim ama intihar yapamıyorum.

Acaba, hayatımızda hiç mi güzel şey olmayacak? Olduğumuz ülkede bu mümkün değil...

Geçen bir şey gördüm. Çocuk suya değdiğinde eriyen poşet yapmış. İçine de gübre koymuş. Çocuk belki de tüm dünyayı çevre kirliliğinden koruyacak bir şey bulmuş. Sonuç ne biliyor musunuz? TÜBİTAK kabul etmemiş.

Geçen bir şey gördüm. Çocuk suya değdiğinde eriyen poşet yapmış. İçine de gübre koymuş. Çocuk belki de tüm dünyayı çevre kirliliğinden koruyacak bir şey bulmuş. Sonuç ne biliyor musunuz? TÜBİTAK kabul etmemiş.

İçimden random atmak geliyor, dinle ilgili ufak bir site yapsam. Birinci olurum üstüne madalya alıp vali yaparlar beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı