V-Sync kapalı olmasına rağmen sabit 60 FPS

Daha fazla  
İyi akşamlar. Bilen bilir, son zamandır yırtınıp duruyorum, sürekli başlık açıyorum falan. Artık delirme safhasına geldim, harbiden delirme safhasına geldim artık akıl sağlığımı kaybedeceğim. Yeni bilgisayar toplandı; GT 730 ekran kartı ve lanet olasıca G-Sync - FreeSync teknolojili bir monitör... Yanılmıyorsam bir de Adaptive Sync teknolojisi mi ne var bu monitörde. Ben ne yapacağım arkadaşlar, her yolu denedim ağlıyacağım artık öyle böyle tilt olmadım. Her yerden V-Sync kapalı yine de 60FPS sabit alıyorum, arada 75 sabit FPS oluyor, fakat yanıltmasın, oynama olmuyor FPS de. Yani ya sabit 60FPS ya da 75.
Unutmuşum; FPS arada sabitten çıkıyor, Alt Tab vs yapınca ya da kendi kendinde, onda da alacağım FPS'i almıyorum, oda yetmiyormuş gibi yine V-Sync hissiyatı var ve input lag var fakat FPS değişken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox DVR ozelligini kapatın büyük ihtimal sorun budur.
Alıntıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnşallah sorununuzu çözersiniz. Sizi anlıyorum çok can sıkıcı durum

Xbox DVR ozelligini kapatın büyük ihtimal sorun budur.
Alıntıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnşallah sorununuzu çözersiniz. Sizi anlıyorum çok can sıkıcı durum
Hocam bunu daha önce denedim hatta deneyemedim çünkü Xbox > Ayarlar kısmında DVR özelliği yok videolardaki gibi :D

Dur bulacam
Denetim masasından düşük senkronizasyon vs diyecem ama sen bugün bayağı araştırmalar yapmışsindir
İki konu açmışsın birinde sabit 75 FPS diğerinde sabit 60 FPS 🤣🤣
İyi geceler kardeşim beynim yandı

Son düzenleme:
Dur bulacam
Denetim masasından düşük senkronizasyon vs diyecem ama sen bugün bayağı araştırmalar yapmışsindir
İki konu açmışsın birinde sabit 75 FPS diğerinde sabit 60 FPS 🤣🤣
İyi geceler kardeşim beynim yandı
Hocam burada da yazdım ya, bazen sabit 75 , bazen sabit 60. Teşekkürler, iyi geceler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı