V-Sync kapalı olmasına rağmen sabit 60 FPS

Daha fazla  
Herkese selamlar, 2 haftadır soluksuz uğraştığım bir sorun bu. Artık denenecek bir şey kalmadı. Reddit'den tutun Quora'sına, NVIDIA'sından tutun bilmem nesine tüm yabancı forumları didikledim, aynı şekilde Türk forumlarını da. Başlık falan da açtım ama yok.

G-Sync olmayan bir monitörde, daha doğrusu LCD bir televizyonda denedim ve onda da 60 FPS sabit aldığımı gördüm. Artık HDMI kablosu ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Sizce HDMI kablosu ile alakalı olabilir mi? V-Sync'in falan kapalı olup da FPS'in sabit olması? Artık olmadı format atacağım, yine olmadı bir dönüştürücü alıp HDMI kullanmayacağım. Yine mi olmadı; toplanan yeni sistemi camdan aşağı atacağım😈

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar, 2 haftadır soluksuz uğraştığım bir sorun bu. Artık denenecek bir şey kalmadı. Reddit'den tutun Quora'sına, NVIDIA'sından tutun bilmem nesine tüm yabancı forumları didikledim, aynı şekilde Türk forumlarını da. Başlık falan da açtım ama yok.

G-Sync olmayan bir monitörde, daha doğrusu LCD bir televizyonda denedim ve onda da 60 FPS sabit aldığımı gördüm. Artık HDMI kablosu ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Sizce HDMI kablosu ile alakalı olabilir mi? V-Sync'in falan kapalı olup da FPS'in sabit olması? Artık olmadı format atacağım, yine olmadı bir dönüştürücü alıp HDMI kullanmayacağım. Yine mi olmadı; toplanan yeni sistemi camdan aşağı atacağım😈

Sen hala çözüm bulamadın mı? 2 haftadır burada aynı konuları açıyorsun 😆Ben kasanın içine ayağımı sokmuştum şu zamana kadar sen iyi bile dayandın.
Şaka bir yana umarım bir çözüm bulursun.

Sistem?

Nvidia Denetim masasında Düşey Senkronizasyon açık mı?

Dosya Ekleri

• 1642755376494.png
    1642755376494.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 121
Nvidia Denetim masasında Düşey Senkronizasyon açık mı? Eki Görüntüle 1276737
Her daim kapalı hocam, gerekli tetkiklerde beklenmedik anda yapılıyor. Acaba sistem mi bana ayak yapıyor diye, o derece paranoyak oldum yani :D
Dediklerimi yap önce. Masaüstüne sağ tıkla görüntü ayarları de, ordan aşağı in gelişmiş görüntü ayarlarına gel, orada yenileme hızı var. O kaç söyle bakalım.
60HZ hocam.

Her daim kapalı hocam, gerekli tetkiklerde beklenmedik anda yapılıyor. Acaba sistem mi bana ayak yapıyor diye, o derece paranoyak oldum yani :D

60HZ hocam.
Hangi oyunları oynuyorsun? Benim de ekranım 60 hz 6600 xt ekran kartım olmasına rağmen bazı oyunlarda vsync falan kapalı olmasına rağmen 60 ı geçmiyor. Csgo da dene örnek olarak.

Geri
Yukarı