V19.7 kullanan var mı?

Bilgisayar gerçekten güzel ama batarya performansı kötü, haberdar edin bizi gelişmelerden.

Batarya performansı gerçekten çok kötü 1-1, 5 saat falan. Pek oyun oynamıyorum oynadığımda kaliteli oynayayım 5 yıl idare etsin beni diye aldım da aklımda deli sorular var :D bir de 17inç laptop bulmak zor.

Sipariş vercezde güvenemiyoruz işte bu sorunlardan.Mağazalar açılsa en azından bire bir görüşeceğimiz birileri olur.

Sipariş vercezde güvenemiyoruz işte bu sorunlardan. Mağazalar açılsa en azından bire bir görüşeceğimiz birileri olur.

Benimkinde sadece bu sorun var sürekli olmuyor bu da çözemedim tam garip bir şey. Bir de kapak tam oturmamıştı onu açıp kapatsam olur herhalde.
Şarj süresi, fan sesi sorun olmayacaksa ürün çok iyi eksi bir yönü yok gibi tabii deneyim almakta fayda var.

Mantıklı ben bir yarın öyle deyim son çare. Mennunum performansından falan yazılımsal ya da batarya kaynaklı bir hata şarjda olmuyor çünkü, iade etsem buna denk başka PC'de yok :(

Benimkinde sadece bu sorun var sürekli olmuyor bu da çözemedim tam garip bir şey. Bir de kapak tam oturmamıştı onu açıp kapatsam olur herhalde.
Şarj süresi, fan sesi sorun olmayacaksa ürün çok iyi eksi bir yönü yok gibi tabii deneyim almakta fayda var.

Hocam o modeli kullananlarda klavyeden cızırtı geliyormuş, var mı sizde öyle bir problem.

Hocam o modeli kullananlarda klavyeden cızırtı geliyormuş, var mı sizde öyle bir problem.

Bu problemi duymayana kadar haberim yoktu. SSD'den geliyor ses galiba ama normal olarak duymanız imkansız kafanızı ekrana bile koysanız duymuyorsunuz anca kulağınızla klavyedeki sesi dinlerseniz duyuluyor zaten fan sesi izin vermez :D (bazı arkadaşlarda fazla olabilir bende yok çok şükür)

Bu problemi duymayana kadar haberim yoktu. SSD'den geliyor ses galiba ama normal olarak duymanız imkansız kafanızı ekrana bile koysanız duymuyorsunuz anca kulağınızla klavyedeki sesi dinlerseniz duyuluyor zaten fan sesi izin vermez :D (bazı arkadaşlarda fazla olabilir bende yok çok şükür)

Ses klavyeden geliyormuş ama normalmiş hocam.

Normal hocam kulağınızı dayamadıkça duymanız imkansız.
Koskoca forumda kullanan yok mu bea :(
Hocam merhaba v19.7 bende satın aldım üründen çok memnundum ancak dediğiniz gibi aynı sorun bende de var ciddi oranda bir kasma mevcut. Aynı şekilde bataryası çok zayıf ürünü iade edicem başka ürünlere yönelicem gibi duruyor.

Hocam merhaba v19.7 bende satın aldım üründen çok memnundum ancak dediğiniz gibi aynı sorun bende de var ciddi oranda bir kasma mevcut. Aynı şekilde bataryası çok zayıf ürünü iade edicem başka ürünlere yönelicem gibi duruyor.
Hangi ürüne yöneleceksiniz ? Şarja takılı değilken mi kasma oluyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı