V19.7 kullanan var mı?

Hocam dediğim şekilde bir bataryayı boşaltın bence, tam olarak kaç saat gidiyor öğrenmiş oluruz. Parlaklık %50'de, LED'ler kapalı durumda.

O şekilde söylüyorum işte hocam. Hatta ekran %25'te falandı ekranı çok iyi gündüz bile %25 yetiyor yani. 1 saat Zoom kullandım+Chrome'da kullandım sonrasında 10dk Chrome baktım %10-15bir şey kalmıştı.
Hocam ne olursa olsun 2'yi zar zor yaklaşır.

O şekilde söylüyorum işte hocam. Hatta ekran %25'te falandı ekranı çok iyi gündüz bile %25 yetiyor yani. 1 saat Zoom kullandım+Chrome'da kullandım sonrasında 10dk Chrome baktım %10-15bir şey kalmıştı.
Hocam ne olursa olsun 2'yi zar zor yaklaşır.
Batarya 2 saat gider diye düşünüyordum en az, kötü olmuş.

Laptoptaki tek problem bataryanın zayıf olması, bundan bahsettik zaten. Markaya değil modele çöp atın atacaksanız.
Hocam model zaten forumda en iyi 19.7 dendi ona istinaden bende sipariş verdim ama batarya, ölü piksel, pil kullanımında kasması gibi etkenlerden dolayı cihaz çok sıkıntılı. Performansı çok iyi onda bir sıkıntı yaşamadım. Sıcaklık değerleri ise cyberpunkta ultra ayarlarda 89 dereceyi gördü.

Hocam model zaten forumda en iyi 19.7 dendi ona istinaden bende sipariş verdim ama batarya, ölü piksel, pil kullanımında kasması gibi etkenlerden dolayı cihaz çok sıkıntılı. Performansı çok iyi onda bir sıkıntı yaşamadım. Sıcaklık değerleri ise cyberpunkta ultra ayarlarda 89 dereceyi gördü.
Ölü piksel Monster'ın eşekliği, onda yorum yapamam. Bataryada arkadaşın dediği ayarları yaparsanız kasma durumu gidiyor, 1.5 saat gidiyor ancak batarya o durumda.

Benim dediğim ayarları yap kasma gidecektir. Batarya benimde aklıma takıldı :(
Yani konuda açtım ama hem 17inç hem 3saat batarya hemde fan sesi az pc bulmak zor gerçekten

Benim dediğim ayarları yap kasma gidecektir. Batarya benimde aklıma takıldı :(
Yani konuda açtım ama hem 17inç hem 3saat batarya hemde fan sesi az pc bulmak zor gerçekten
Aynen hocam zor tabi ama ben işim gereği pil dırumundayken kullanmam icap ediyor en o yüzden iade ediyorum bir de ölü pikselde çıkınca iyice iade isteğim arttı onun haricinde cihazın kasa kalitesi ve performansı iyi

Geri
Yukarı